Météorites Guerlain Summer

Météorites RAINBOW PEARLS

Nadeszło lato i Guerlain uwodzi eksplozją kolorów. Najnowsze propozycje w gamie Météorites ukazują naturalne piękno dzięki połączeniu korekty koloru z blaskiem. Musująca świeżość, radosne perły i owocowo-pudrowy zapach… Tęcza zmysłowości na lato skupiona na radosnym i promiennym uwodzeniu.

 

Legendarne perły zasługują na to, aby afirmować je kolekcjonerskim opakowaniem. Tego lata pudrowe perły ukazujące blask zaprezentowano wspaniale w pudełeczku ozdobionym kolorami tęczy.

 

Ale to nie tylko piękne opakowanie!  Kiedy je otworzymy, ukażą się Meteoryty, które łączą w sobie delikatność oraz blask i przejrzyście korygują.

 

Météorites RAINBOW PEARLS
Météorites RAINBOW PEARLS
Météorites RAINBOW PEARLS

Różowe perełki zapewniają świeżość, wrzosowe chwytają światło, żółte wyrównują koloryt skóry, niebieskie ożywiają pozbawioną blasku cerę, morelowe rozjaśniają zacienione partie, a zielone redukują zaczerwienienia. Perełki nakładane pędzlem  otaczają cerę blaskiem, gdyż pomagają uwięzić światło dzięki zastosowanej w nich technologii Stardust i diamentowym pudrom. Uwielbiam te Meteoryty! Robią wszystko co mają robić. Rozświetlają cerę i ją matują jednocześnie! Nie przesuszają, nie zbierają podkładu w załamaniach skóry i nie podkreślają porów. 

Météorites RAINBOW PEARLS
Météorites RAINBOW PEARLS
Autor