Technologia HD otacza nas wszędzie. Od wielkiego ekranu po selfie, niedoskonałości są wyretuszowane, kontury idealne a wszystko po to, byśmy wydawali się piękniejsi niż jesteśmy.Jednak w trybie offline i poza ekranem nasza skóra nie jest wyretuszowana. Wraca do rzeczywistości, a wraz z nią powracają nasze małe wady i niedoskonałości. Gdyby teraz udało się osiągnąć ten sam poziom perfekcji poprzez makijaż High Definition?

SISLEY Blur Expert wykorzystuje najnowocześniejszą technologię „reflexshine”, konsystencją przypomina puder w kompakcie i stapiającą się ze skórą formułą żelu. Aksamitnie miękki, ultralekki i niezauważalny, otula skórę perfekcyjnym woalem, który odbija i rozprasza światło, dając efekt ultra-świetlistego matu. Od pierwszego użycia wiedziałam, że będzie to hit ! Pierwszy makijaż i było wielkie WOW! każdy kolejny raz z tym produktem marki Sisley utwierdzał mnie w przekonaniu, że takiego produktu potrzebuje każda z nas, bez względu na wiek i upodobania makijażowe! To kosmetyk, który dostosowuje się do potrzeb ! Dzięki całkowicie innowacyjnej technologii Sislety Blur Expert ma tylko jeden kolor odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry. Blur Expert aplikuj za pomocą pędzelka kabuki lub pędzla do pudru na całą skórę twarzy. Dla uzyskania intensywniejszego efektu, aplikuj produkt ponownie na miejsca które tego wymagają. Może być stosowany na skórę, aby uzyskać efekt świetlistej, świeżej i naturalnej cery. Może być stosowany również na podkład w celu wykończenia makijażu. Lub w ciągu dnia, aby uzyskać efekt matu, wygładzenia oraz upiększenia skóry.

SISLEY BLUR EXPERT
BLUR EXPERT od SISLEY

Niesamowicie delikatna konsystencja Sisley Blur Expert jest transparentna i lekka jak woal oraz wygładzająca i udoskonalająca. Mika nowej generacji – ultra czysta nieskazitelna, transparentna i idealna mika zapewnia 360° rozproszenie światła. Tworzy wygładzającą warstwę pozostawiając skórę otuloną subtelnym, idealnie jednolitym woalem. Zaawansowany technologicznie puder wygładzający stworzony z żywic i gumy z efektem soft-focus optymalizuje rozpraszanie światła i wygładza powierzchnię skóry.

BLUR EXPERT od SISLEY
BLUR EXPERT od SISLEY

SISLEY BLUR EXPERT

Z BLUR EXPERT od SISLEY
Z BLUR EXPERT od SISLEY

Sisley zainspirowany technologią Ultra High Definition, która występuje w filmie i fotografii, stosuje w makijażu zaawansowane technologicz- nie składniki aktywne, które wyłapują światło, aby uzyskać czysty i promienny naturalny kolor:

Polimery sferyczne odbijają światło we wszystkich kierunkach, dając efekt wygładzający, który zapewnia idealnie jedwabistą, nieskazitelną cerę. Nawilżające cząsteczki tworzą lekką i otulającą warstwę na powierzchni cery zapewniając idealne stapianie się ze skórą i długą trwałość makijażu. Ultra-czyste hydrofilowe pigmenty dopełniają formułę, aby wyrównać i ujednolicić koloryt skóry oraz zapewnić idealne krycie.

Jestem zakochana w tym kosmetyku Sisley ! Kolejny produkt tej marki, który spełnia moje wszelkie oczekiwania ! Polecam serdecznie !

Autor