SISLEY PHYTO LIP TWIST MAT

SISLEY! mój ukochany od lat nie przestaje dostarczać nam emocji związanych z nowościami. Bardzo się cieszę, że marka rozwija się makijażowo i mamy coraz więcej świetnej jakości produktów do makijażu. Kredki, ubrane w zeberkowe opakowania za pewno dobrze są Wam znane jeśli nie z sieci to na pewno z mojego bloga, tu znajdziecie wiele makijaży ust wykonanych tymi produktami. Są to jedne z moich ulubionych pomadek do ust, które też już niejednokrotnie Wam polecałam.

W 2014 roku nastąpił przełom w makijażu ust dzięki kredce do ust w rozmiarze XXL, która może nam wszędzie towarzyszyć, wibrująca paleta promiennych kolorów, w 100% komfortowa formuła, która pielęgnuje usta,  a wszystko to efektownie zaprezentowane w graficznej, czarno-białej kredce marki Sisley. Sukces gamy z motywem zebry trwa nieprzerwanie. W 2016 pojawiają się nowe, promienne urzekające kolory o intensywnie matowym wykończeniu. W 2018 r. moda na maT wciąż króluje, a w tym sezonie to absolutny Must-Have. Uzależniająca, komfortowa, trwała formuła Phyto-Lip Twist Mats powraca w 4 nowych odcieniach które są: szykowne, urzekające i ponadczasowe.

SISLEY Phyto Lip Twist Mat

Niezwykle komfortowa formuła Sisley Phyto-Lip Twist Mats pozostaje niezmieniona. Produkt doskonale równoważy pigment z właściwościami pielęgnacyjnymi.  Zawiera fitoskwalan, który pomaga zachować elastyczną i sprężystą skórę ust, oraz ekstrakt z balsamowca, zapewniający miękkość i uczucie komfortu. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami uwydatnia uśmiech intensywnymi kolorami i zapewnia aksamitne wykończenie. Matowy efekt zawdzięczamy kompleksowi lśniących estrów i delikatnych olejków, które połączono z woskami tworzącymi idealnie przylegającą do ust warstwę makijażu.

SISLEY PHYTO-LIP TWIST skradły moje kosmetyczne serce od pierwszego użycia. Pomadki mają aksamitne wykończenie i są świetnie napigemntowane. Trwałość tego produktu mnie zachwyca. Bez żadnych poprawek możesz cieszyć się intensywnym kolorem przez kilka godzin. Nowe, matowe Twisty noszą się niezwykle komfortowo! Nie przesuszają ust, nie zbierają się w załamaniach i nie migrują poza ich kontur. Nowe odcienie mają ukośnie ścięty kształt, specjalnie zaprojektowany, by dopasować się do wypukłości ust i precyzyjnie obrysować ich kontur. Kremowa konsystencja pozwala na idealne krycie. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami pozwala już przy jednej warstwie uzyskać intensywny, matowy efekt, równy kolor i doskonałą trwałość. W makijażach poniżej możesz zobaczyć 3 z 4 nowych odcieni, jakie pojawią się w sprzedaży już w lutym tego roku.

SISLEY Phyto Lip Twist Mat
SISLEY Phyto Lip Twist Mat
SISLEY Phyto Lip Twist Mat

Ballet

SISLEY Phyto Lip Twist Mat

Drama

SISLEY Phyto Lip Twist Mat

Ruby

SISLEY Phyto Lip Twist Mat
SISLEY Phyto Lip Twist Mat
Autor