Cała linia Studded Kiss Crème Kat Von D to kilkanaście pięknych pomadek! Mam w swoich zbiorach kilka i postanowiłam, że będę je Wam po kolei pokazywać w makijażu bo mają bardzo dobrą cenę, jakość i wybór odcieni jest naprawdę imponujący !

Kat Von D  Studded Kiss Crème dostępna jest w 40 nasyconych pigmentami odcieniach z 3 efektami wykończenia: matowym, opalizowanym i metalicznym.

Kat Von D Studded Kiss Crème jest największą i cieszącą się największą popularnością kolekcją Kat Von D, bo zawiera bestsellerowe odcienie uwielbiane przez fanki ikonicznych kolorów z kolekcji płynnych szminek do ust Everlasting. Paleta barw dd kolorów nude, poprzez jaskrawe tonacje, po czerwień, kolekcja Kat Von D pozwala stworzyć każdy look. Kolor, który dziś widzicie w makijażu idealnie wpisuje się w letnie makijaże ! poznajcie La Femme !

Kat Von D Studded Kiss Crème - La Femme !

Kat przetestowała i zatwierdziła formułę 100% vegan i cruelty-free każdego koloru z kolekcji Studded Kiss Crème o intensywnych pigmentach, ultra kremowej teksturze i komforcie bez efektu obciążenia.  Kat zaprojektowała intensywnie czarne opakowanie Studded Kiss Crème, inspirując się swoimi mankietami nabijanymi ćwiekami.

Studded Kiss Crème Kat Von D La Femme
Studded Kiss Crème Kat Von D La Femme
Autor