CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

W tym roku Clarins nie przestaje mnie zaskakiwać . Markę znam bardzo dobrze z pielęgnacji ciała i twarzy, już wiele opinii na temat moich ulubionych kosmetyków tej marki mogliście poznać na blogu. Kolorówkę zaczęłam poznawać stosunkowo niedawno, a wiosenna kolekcja porwała mnie tak bardzo ,że mam wielką chęć poznać więcej kosmetyków kolorowych. Wraz z wiosenną kolekcją makijażu, którą pokazywałam w recenzji  →CLARINS GARDEN ESCAPE ←, marka przedstawiła nowy balsam do ust CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm , który w ekspresowym tempie znikał z perfumeryjnych półek. Już samo opakowanie przyciąga uwagę , a środek ?

CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm
CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

Balsamy ,masła do ust to ważny element mojej codziennej pielęgnacji, nie wyobrażam sobie przed położeniem się spać nie nałożyć jakiegoś mazidełka , w ciągu dnia to także obowiązek. Moje chimeryczne usta, co podkreślam bardzo często różnie reagują na formy balsamowe, zdecydowanie bardziej służą im bogate masła, mi niekoniecznie w ciągu dnia gdyż wymaga to ode mnie dodatkowych czynności związanych z myciem rąk. Większość drogeryjnych balsamów do ust nie spełnia moich oczekiwać. Jakiś czas temu pisałam Wam o balsamie do ust DIOR ADDICT LIP GLOW ←, do którego chwilę się przekonywałam ze względu na dość wysoką cenę. Kupiłam i dziś mogę podzielić pozytywnie opinie tych wszystkich osób, które je tak zachwalały. Jest moc, podobnie się ma właśnie z balsamem o którym dziś słów kilka opowiem.

CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm
CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

Balsam zamknięty jest w zabawnym, kolorowym opakowaniu, które zostało zaprojektowane z myślą o środowisku.Kartonikowe opakowanie produkowane jest z papieru pozyskiwanego z lasów zarządzanych według zasad zrównoważonego rozwoju. Zmniejszona została również jego masa, co przyczynia się to ochrony bioróżnorodności, hołdującą zasadzie „Odpowiedzialnego Piękna”

CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm
CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

Miękka, kremowa i topniejąca na ustach subtelnie połyskująca, wygładzająca, ale nie klejąca formuła CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm może być stosowany bez umiaru, dla przyjemności i dla jej wyjątkowych upiększających właściwości. Już sama aplikacja tego balsamu jest bardzo przyjemna gdyż towarzyszy jej intensywny, przepyszny owocowy zapach, nucie brzoskwini i kuszący słodki , cukierkowy smak. Balsam gładko sunie po ustach, a pigment zawarty w formule  wchodzi w reakcję z pH ust, zmieniając się w subtelny odcień różu. Podbija naturalną czerwień warg. Jego delikatny, lekko różowy odcień nadaje ustom wyjątkowo naturalnego wyglądu “przygryzionych ust”.

CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm
CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

 

Formuła balsamu do ust CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm zawiera :

* organiczny ekstrakt z kakaowca, który zapewnia odpowiednie odżywienie poprzez kwasy tłuszczowe, regeneruje powierzchnię warg

* organiczny ekstrakt z czerwonej porzeczki, dla lepszego nawilżenie i zmiękczenia oraz wygładzenia

* shea,  w substancje niezmydlające, cenny składnik o działaniu ochronnym i regenerującym, który odnajdujemy w olejach roślinnych. Zawiera również witaminę A, E, D oraz F

CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm
CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm

Balsam CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm spełnia wszelkie moje oczekiwania , to godny następca Dior Addict Lip Glow, który właśnie skończyłam. Balsam doskonale pielęgnuje usta, bardzo dobrze nawilża, a to nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Wygładza powierzchnię warg i ładnie podbija naturalny kolor moich ust. Przyjemne dla oka opakowanie i absolutnie piękny zapach uprzyjemniają używanie.

Jaką formę balsamów do ust wybieracie ? balsamo- pomadki czy formy masełkowe w słoiczkach? mieliście okazję sprawdzić nowy balsam CLARINS Daily Energizer Lovely Lip Balm ?

 

 

 

 

 

 

Autor