Dior Addict Lip Tattoo pierwszy tusz do ust od Dior. Produkt jest przeznaczony dla kobiet, które poszukują trwałego makijażu ust o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Dior Addict Lip Tattoo utrzymuje się na ustach nawet do kilku godzin, a perfekcyjny i jednolity kolor pokrywa usta jak „tatuaż”, dając efekt drugiej skóry.

Dior Addict Lip Tattoo ma niezwykle lekką, łatwą w noszeniu konsystencję, która jest nasycona kolorem i fenomenalnie podkreśla naturalny odcień ust. Formuła zapewnia komfort, a lekkie wykończenie wywołuje wrażenie niepomalowanych warg.

„Lip Tattoo Dior Addict ma wszelkie zalety, by stać się niezbędnym, podstawowym elementem zestawu do makijażu każdej kobiety. Oferuje proste i idealne rozwiązanie, za którym stoi wielkie techniczne osiągnięcie” Peter Philips

Dior DIOR Addict Lip Tattoo
Dior DIOR Addict Lip Tattoo
Dior DIOR Addict Lip Tattoo
DIOR Addict Lip Tattoo

Ten tusz do ust z efektem jednodniowego tatuażu stapia się z ustami, tworząc przezroczysty, lekki i komfortowy makijaż, który podkreśla ich naturalny kolor, zapewniając uczucie niepomalowanych warg. Dzięki bardzo starannie opracowanej formule Lip Tattoo Dior Addict nie rozmazuje, pozwalając zarówno na przelotne całusy jak i namiętne pocałunki.  Już po kilku sekundach od nałożenia formuła łączy się ze skórą ust bez efektu powłoki i wywołuje uczucie idealnego komfortu. Kolor jest trwały, a efekt tatuażu utrzymuje się naprawdę długo.  Jego sekret to idealna równowaga między barwnikami i pigmentami, a także między wodą i substancjami oleistymi. Już po upływie kilku sekund po nałożeniu woda, która stanowi ponad 50% składu formuły, wyparowuje. Na ustach pozostaje jedynie kolor oraz odpowiednia porcja składników zmiękczających, aby zapewnić komfort i wrażenie niepomalowanych warg. I jeszcze bonus w postaci smakowitego zamachu z mentolowym powiewem, który wywołuje uczucie świeżości.

DIOR Addict Lip Tattoo
Dior Addict Lip Tattoo

Zaokrąglony i ścięty ukośnie gąbkowy aplikator intuicyjnie odwzorcowuje kontur ust. Gest nakładania jest szybki, łatwy i precyzyjny. Bardzo miękki aplikator zapewnia nasycenie kolorem już przy pierwszej aplikacji!

421 Natural Beige
Dior Addict Lip Tattoo
Dior Addict Lip Tattoo
Dior Addict Lip Tattoo
Dior Addict Lip Tattoo
Autor