Uwielbiam ! 

EISENBERG Paris to rodzinna marka o trwałych wartościach i niepowtarzalnej tożsamości zdefiniowanych bogatym doświadczeniem jej założyciela w świecie piękna i badań w dziedzinie Zaawansowanych Technologii. Wraz z synem, Edmondem, oferuje swoją idealną wizję piękna: innowacyjność, doskonałość, luksus i ponadczasowość. Uwielbiam pielęgnację tej marki i bardzo się cieszę, że marka poszerza swój asortyment o kosmetyki kolorowe! Jakiś czas temu pokazywałam podkład, korektor i masakrę z nowej kolekcji makijażu EISENBERG Paris. Dziś czas na przedstawienie absolutnie cudownych balsamów do ust, które jestem pewna skradną Wasze kosmetyczne serca! EISENBERG stworzył Les Essentiels du Maquillage, łącząc innowacje high-tech z nowym doświadczeniem kosmetycznym: Idealny mariaż pielęgnacji i makijażu sprawia, że Les Essentiels du Maquillage pielęgnują skórę i z lekkością scalają się z codzienną rutyną każdej kobiety, by natychmiast ujawnić jej piękno. Les Essentiels w sposób naturalny wysublimują Twoją skórę, rzęsy i usta, bez efektu maski. 

Balsam „wagi piórkowej” nowej generacji, bogaty i ultra- kremowy, który rozpływa się na ustach, zmiękcza je, wygładza i upiększa mgiełką subtelnego i wyrafinowanego koloru, dla uzyskania naturalnego lub wyszukanego efektu. Prawdziwy eliksir pielęgnacji nawilżającej i odbudowującej zawierający wyciąg z czereśni, olej z pestek krokosza oraz witaminę E.

EISENBERG BAUME FUSION
EISENBERG BAUME FUSION
EISENBERG Baume Fusion

Natychmiastowy efekt odbudowy i nawilżenia połączony z otulającym komfortem, którym można cieszyć się po każdej aplikacji, przez cały dzień. José Eisenberg stworzył ten ikoniczny balsam, łącząc piękno i funkcjonalność: wyjątkowy i ergonomiczny kształt z wklęsłymi liniami, doskonale leży w dłoni i ułatwia poprawki. Aby otrzymać naturalny efekt, należy aplikować na czyste usta od środka na zewnątrz, aż do chwili uzyskania oczekiwanej intensywności. Może być stosowany samodzielnie lub pod matowy lakier dla wyjątkowego komfortu oraz optymalnego nawilżenia. Uwielbiam za wszystko ! Piękne opakowania, cudowną formułę, która natychmiast otula usta i daje poczucie komfortu. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć wszystkie 4 dostępne odcienie!

N06 Nature

N06 Nature

N05 Haussman

N05 Haussman

R05 Nacarat

R05 Nacarat

N05 Haussman

P13 Cardinal
Autor