Givenchy
Le Rouge-a-Porter

Unikatowa, niezwykle zmysłowa formuła pozostawia świetlisty kolor i naturalne, lśniące wykończenie na ustach. Paleta odcieni, z których każdy wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny od poprzedniego. Zaś w etui – w dalszym ciągu pokrytym prawdziwą skórą – z pewnością można się zakochać od pierwszego wejrzenia… Iście stylowa pomadka, Givenchy Le Rouge-a-Porter to autentyczny modowy dodatek, który robi wrażenie. To elegancja Domu Mody Givenchy w całej pełni!

Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter

Od najbardziej naturalnych nude aż po najintensywniejsze tony, Givenchy Le Rouge-a-Porter jest dostępna w 16 intensywnych odcieniach nasyconych światłem.

Te kolory nie tylko będę pasować do każdej karnacji, ale także do każdego stylu, stroju, dress code’u… Givenchy Le Rouge-a-Porter to absolutny must-have!

Givenchy Le Rouge-a-Porter nadaje ostateczny, elegancki sznyt, które upiększy strój. To coś więcej niż tylko makijaż – to dopełnienie całego wyglądu.

Dla nowej wersji kultowego przedmiotu Givenchy Le Rouge-a-Porter, Givenchy przekształciło ikoniczne opakowanie Le Rouge Givenchy – akcesorium urodowego, któremu nie sposób się oprzeć. Dłuższe i smuklejsze etui skrywa dłuższą pomadkę. Ale mimo, że kształt różni się od oryginału, luksusowe opakowanie Le Rouge-a-Porter pozostaje takie samo: również pokryto je najprawdziwszą, czarną skórą i zamieszczono na nim metalowy ćwiek inspirowany kolekcjami ubrań Domu Mody.

Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter

Lekka i odżywcza, nasycona pigmentem i kremowa, Givenchy Le Rouge-a-Porter jest pełna niespodzianek za sprawą swojej hybrydowej formuły, która idealnie łączy intensywny odcień pomadki z ochronnym i pielęgnacyjnym efektem. Tajemnica tej pomadki? Unikalna kombinacja kwasu hialuronowego i naturalnych wosków mikrokrystalicznych z kompleksem OleoCare, który chroni usta i daje subtelne, lśniące wykończenie.

Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter

Gładka, o kremowej konsystencji, Givenchy Le Rouge-a-Porter równomiernie pokrywa usta i podkreśla je, pozostawiając nietłustą warstwę wibrującego koloru i sprawiając, że są nawilżone, miękkie i elastyczne. Ta iście zmysłowa pomadka to czysta przyjemność w nakładaniu, dzień po dniu.

Mój odcień to 302 Rouge Atelier – piękna, zmysłowa i ponadczasowa czerwień. Bardzo elegancki odcień, który wpisuje się w mój gust. Pomadkę dostałam od Ewelinki, która doskonale zna moje upodobania, dziękuję Kochana raz jeszcze za tak piękny prezent. Pomadka doskonale pokrywa usta kolorem. Już od momentu aplikacji zapewnia bardzo duży komfort i nawilżenie. Nie migruje poza kontur ust, ściera się równomiernie. Daje przepiękne lśniące wykończenie! Jestem zauroczona tym produktem i w przyszłości uzupełnię o inne odcienie. Polecam serdecznie.

Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter
Givenchy Le Rouge-a-Porter
Autor