Guerlain Ruge G

Elegancka, klasyczna i na każdą okazję ! Guerlain Ruge G !

Pomadka-klejnot Guerlain. Aż 30 dostępnych odcieni i 15 biżuteryjnych etui, wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalny kosmetyk dopasowany do chwili, nastroju czy stylu.
Guerlain Rouge G to biżuteryjne opakowanie i biżuteryjna formuła gwarantująca wyjątkową głębię koloru i wyrafinowaną pielęgnację ust. Uwielbiam !
Marka Guerlain zamyka intensywne kolory i soczyście pielęgnacyjne składniki w formule niczym klejnot. Wzbogacona polimerami na bazie roślin i srebrnymi mikrokryształkami, które silnie odbijają światło, ta nadzwyczajna formuła pięknie sublimuje usta, nadając im intensywny i lśniący, długotrwały kolor. Jojoba i masło z mango odżywiają usta, zapewniając im błyskawiczny i długotrwały komfort.
Kwas hialuronowy i żywica guggul wygładzają i wypełniają usta.  Poza tym, Guerlain umożliwi Ci personalizowanie własnego stylu, dzięki temu, że oferuje szeroki wachlarz odcieni – od najbardziej naturalnych po najbardziej ekstrawaganckie, aby spełnić wszelkie Twoje pragnienia.
 

 

 

Guerlain Rouge G
Guerlain Rouge G

W 1870 roku Guerlain stworzył pomadkę „Ne m’Oubliez Pas”. Dziś marka wymyśliła pomadkę na nowo, tak aby stała się przedmiotem osobistym.
Zaprojektowana przez jubilera Lorenza Bäumera, majestatyczna obsadka o legendarnych kształtach dostępna będzie teraz w wielu różnych wzorach, aby można było znaleźć ten idealny. Dzięki 15 biżuteryjnym etui możemy spersonalizować pomadkę Guerlain Rouge G wedle gustu! Mój odcień to przepiękny kolor, który wpisuje się w wiele moich makijaży. Pasuje do dziennego makijażu i na wielkie wyjścia! Pomadka cudownie otula usta jedwabistą formułą, która pielęgnuje usta od momentu nałożenia, masełkowa postać gładko rozprowadza się na ustach nadając im kolor, który możemy swobodnie budować! Guerlain Rouge G 06 GARANCE w makijażu !

Guerlain Rouge G 06 Garance
Guerlain Rouge G 06 Garance
Autor