GIVENCHY Le Rouge Perfecto

GIVENCHY
Le Rouge Perfecto

GIVENCHY  Le Rouge Perfecto to pomadka-balsam 3-w-1. Nawilża i odżywia, dodaje ustom objętości oraz podkreśla ich naturalny kolor. Uniwersalny różowy odcień, aby każde usta były doskonałe i pełne blasku … To po prostu idealna pomadka pielęgnacyjna. Le Rouge Perfecto powstała z inspiracji kultową ramoneską (z ang. Couture Perfecto bicker jacket) i podobnie jak słynna skórzana kurtka natychmiast dodaje elegancji i stylu.

GIVENCHY Le Rouge Perfecto
GIVENCHY Le Rouge Perfecto
GIVENCHY Le Rouge Perfecto

Nic nie może działać bardziej kojąco niż bogata konsystencja, która natychmiast wtapia się w usta. Formuła GIVENCHY Le Rouge Perfecto zawiera aktywny składnik pochodzący z masła Shea, bardzo cenny i skuteczny, o wyjątkowych właściwościach nawilżających i odżywczych. To cudowna pielęgnacja, która natychmiast odżywia i zmiękcza nawet najbardziej suche usta. Wyciąg z pieprzu pobudza krążenie krwi w ustach, dzięki czemu wyglądają na pełniejsze. Spektakularny efekt powiększenia ust potęguje obecny w formule wyciąg z mentolu, dający uczucie delikatnego mrowienia ust.. Formuła zawiera również cząsteczki kwasu hialuronowego, które wypełniają drobne zmarszczki na ustach i zatrzymują wodę na ich powierzchni. Formuła  jest wzbogacona o aktywny składnik, który reaguje na indywidualne pH skóry ust, dając efekt świeżego blasku zaraz po aplikacji. Kolor ust uzyskuje głęboki, różowy odcień. Balsam nie zawiera pigmentu, więc świeże i jasne wykończenie daje całkowicie naturalny efekt. Usta są piękniejsze niż kiedykolwiek, a efekt kolorystyczny bardzo indywidualny.

GIVENCHY Le Rouge Perfecto
GIVENCHY Le Rouge Perfecto
GIVENCHY Le Rouge Perfecto

Uwielbiam ten balsam za wszystko, począwszy od pięknego opakowania, które cieszy oko za każdym razem kiedy sięgam po ten produkt, skończywszy na właściwościach pielęgnacyjnych. Balsam świetnie nawilża usta i to nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Usta natychmiast po aplikacji są napięte, miękkie i pełniejsze, a ich naturalny kolor jest subtelnie podkreślony. Na moich ustach ten balsam wyciąga różowy odcień ust. Jest bardzo naturalnie, dziewczęco… Pielęgnacja, efekt powiększonych ust i naturalny blask podkreślonego koloru – usta są świeże i różowe, wypełnione i nawilżone, a jednocześnie wyglądają naturalnie, jakby nie- umalowane. Polecam serdecznie!

GIVENCHY
Le Rouge Perfecto

GIVENCHY Le Rouge Perfecto
Autor