NARAS AUDACIOUS LIPSTICK ANITA

NARS
AUDACIOUS LIPSTICK
ANITA

Marka NARS tak długo wyczekiwana przez wiele z nas wkrótce bo już od września będzie w sprzedaży w perfumerii SEPHORA. Jest to zapewne świetna wiadomość dla tych z Was, które kochają luksusowe, świetnej jakości kosmetyki do makijażu. Ja testuję część z tych kosmetyków już od ponad miesiąca i jestem nimi zachwycona. Marka NARS została założona w 1994 r. przez Francoisa Narsa, który rozpoczynał swą karierę jako makijażysta gwiazd. W końcu, bazując na swych dotychczasowych doświadczeniach z kosmetykami, postanowił założyć swą własną firmę kosmetyczną. Po pierwszej udanej kampanii reklamowej wzrosło zainteresowanie kosmetykami NARS. Zwłaszcza kosmetyki do makijażu zyskały wielką popularność m.in. dzięki  nietradycyjnym nazwom odcieni, co było dla klientów zaskakującą nowością. NARS to obecnie jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych. Moją prezentację makijaży i kosmetyków NARS zaczynam od produktu, pomadki, którą każda z Was mieć powinna w swoich kosmetycznych zbiorach – NARS AUDACIOUS LIPSTICK ANITA.

Kolekcja pomadek NARS Audacious Lipstick powstała z okazji 20-lecia marki i zasiliła kolorowe kosmetyki marki o 40 nowych odcieni. Każda z Was na pewno znajdzie odcień, a myślę, że nie jeden ani nawet nie dwa, a kilka, które bardzo przypadną do gustu. Ja jestem zakochana w odcieniu Anita, ale mam na oku jeszcze kilka innych, które na pewno dołączą do odcieni, które obecnie posiadam. Nie tylko kolor tej pomadki, ale także opakowanie i przede wszystkim genialna jakość produkty, sprawia, że jest to ostatnio najczęściej używana przeze mnie pomadka. NARS Audacious Lipstick Anita to różowo-beżowy ciepły odcień, który pięknie wygląda w każdym makijażu.

AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
Audacious Lipstick Anita
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA

Cudownie kremowa, świetnie napigmentowana i jedwabiście gładka! Jednym pociągnięciem osiągniesz efekt taki jak w przypadku niektórych pomadek, nakładając kilka warstw. Usta stają się gładkie, dobrze nawilżone, a kolor utrzymuje się do kilku godzin. Pomadka schodzi równomiernie. Nie przesusza ust, nie migruje poza ich kontur. ABSOLUTNIE GENIALNY PRODUKT!

AUDACIOUS LIPSTICK ANITA

Na zdjęciach poniżej prezentuję tę pomadkę w różnych makijażach, dla mnie jest to kolor na każdą okazję, bez względu na wiek i typ urody. 

NARS
AUDACIOUS LIPSTICK
ANITA

AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA
AUDACIOUS LIPSTICK ANITA

Zasługujesz na tę odrobinę luksusu ...

NARAS AUDACIOUS LIPSTICK  ANITA
Autor