CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

CHANEL LE ROUGE
CRAYON DE COULEUR

Przepiękna wiosna za oknem, w sercu radość ! Z wiosennym powiewem ciepłego wiatru marka CHANEL przedstawia cudowne kredki do ust. Konturówka i pomadka w jednym! Mój absolutny wiosenny hit w makijażu. CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR ♥

CHANEL upraszcza reguły aplikacji makijażu. Praktyczny format kredki zapewnia dobrą zabawę i aplikację makijażu jednym pociągnięciem. Wysuwana końcówka przekręca się łatwo, by ukazać satynowy sztyft dostępny w wielu wyrazistych kolorach. Komfortowa formuła już po pierwszej aplikacji zapewnia długotrwały makijaż.

Kredka wtapia się idealnie w usta, dzięki delikatnej, nielepkiej konsystencji, którą zapewniają woski i lekkie olejki. Wzbogacona czynnikami, które tworzą na ustach jednolitą warstwę makijażu, formuła pomadki zawiera bardzo skoncentrowane czyste pigmenty, dzięki czemu gwarantuje długotrwały efekt makijażu o intensywnym kolorze i satynowym wykończeniu.

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR idelanie wpisują się moje pomadkowe upodobania. Aż 12 odcieni! Jestem pewna, że każda z Was znajdzie nie jeden a kilka odcieni, które skradną Wasze kosmetyczne serca. Kredki świetnie nawilżają usta, pielęgnują je i nasycają już w jednej warstwie intensywnym, soczystym kolorem. Aksamitna formuła uprzyjemnia moment nakładania. Pomadka nie migruje poza kontur ust i utrzymuje się na nich do ok 2 godzin ładnie równomiernie schodząc.

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No3
LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No4
LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No5

CHANEL LE ROUGE
CRAYON DE COULEUR

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No3
LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No4
LE ROUGE CRAYON DE COULEUR No5
Autor