Lancome LE MÉTALLIQUE

INSTATRENDY

NAJGORĘTSZE TRENDY MAKIJAŻOWE WEDŁUG LANCÔME

Kolorowe, świeże, zmysłowe! Nowe trendy pojawiają się i mieszają ze sobą na każdym kroku. Nieważne, w którym zakątku świata mają swój początek, w momencie, gdy pojawiają się online podbijają serca makijażystów i fanek makijażu. Pytanie, jak Ty możesz z nich skorzystać? Trendy nie służą temu, by je kopiować, lecz indywidualnie dopasowywać. To właśnie sekret Instatrendów LancômeLancôme wybiera najciekawsze looki i przyprawia je elegancją i szykiem charakterystycznym dla Lancôme. W Lancôme w 2017 gorące nowości przeplatają się z sezonowymi Instatrendami, a błyszczyki, które dziś polecam są jednymi z nich.

Lancôme
Lancôme LE MÉTALLIQUE

Na Instagramie makijażyści oraz fani makijażu stawiają na jeden look: metaliczne usta, które są hitem tego sezonu. Zapoczątkowany w USA trend istnieje zarówno w formie pudrowej, jak i błyszczącej. To właśnie ta ostatnia wersja zainspirowała Lancôme do stworzenia kolekcji błyszczyków Le Métallique. Dzięki nim możesz cieszyć się intensywnie błyszczącymi i zmysłowymi metalicznymi ustami w sześciu kolorach.

Połączenie polimerów Plexy Gloss oraz wielu warstw metalicznych drobinek gwarantuje intensywny i pełen połysku kolor, a dzięki witaminie E i olejowi z pestek winogron usta są miękkie i nawilżone. Błyszczyki świetnie trzymają się na ustach, schodzą równomiernie, a przez cały czas noszenia zapewniają komfort i nawilżenie.

Lancôme LE MÉTALLIQUE

Lancôme LE MÉTALLIQUE 01 – Polished Rose

Lancôme LE MÉTALLIQUE

Lancôme LE MÉTALLIQUE 05 – Rouge Magma

Lancôme LE MÉTALLIQUE
Lancôme LE MÉTALLIQUE
Lancôme LE MÉTALLIQUE
Lancôme LE MÉTALLIQUE
Lancôme LE MÉTALLIQUE
Autor