Makijaż, który dzisiaj widzicie to makijaż, w którym użyłam dwóch produktów z edycji limitowanej marki Clinique : przepiękny rozświetlacz i brązer.

Face Pop Flower Powder Lunar

Przepiękny rozświetlacz, dzięki któremu uzyskasz spektakularny efekt. W zależności od ilości nałożonych warstw, stworzysz lekki lub mocny blask. Jedwabista konsystencja, wytłoczony kwiatowy wzór. Uwielbiam efekt jaki zostawia. Świetnie nakłada się na policzki i pozostawia subtelny glow.

Powder Pop Solar Pop

Brązer jest w ciepłym odcieniu. daje efekt naturalnie wygladającej, promiennej skóry muśniętej słońcem. Puder łatwo się aplikuje. Umożliwia stopniowanie budowanie pożądanego efektu brązujacego.
Każdy odcień podkładu Clinique Even Better Pop Lip Colour FoundationNaked, Casual, Glam–oferuje inną intensywność w oparciu o tę samą relację z karnacją.  Możesz więc eksperymentować z różnymi stylizacjami na różne nastroje i okazje będąc z góry pewną doskonałego rezultatu!  Na czym polega sekret idealnie dobranych odcieni? To tzw. Złoty Podział, czyli harmonijna proporcja charakteryzująca najwspanialesze dzieła sztuki i twory natury. Tworząc w oparciu o nią algorytm, możemy przenieść boską proporcję do świata kolorów w celu odnalezienia najkorzystniej prezentujących się na Twojej skórze odcieni kosmetyków do twarzy i ust. W makijażu użyłam koloru 13 Closer.
Even Better Pop Lip Colour Foundation
Clinique Makeup
Clinique Makeup
Clinique Makeup
Autor