SISLEY PHYTO-LIP TWIST

SISLEY PHYTO-LIP TWIST MAT

Matowe usta zdobywaj świat! Marka SISLEY podejmuje wyzwanie jakie stawiają współczesne kobiety na całym świecie i poszerzają swoje makijażowe portfolio o dwa nowe, matowe odcienie kultowych pomadek w sztyfcie SISLEY PHYTO-LIP TWIST MAT. Nie musisz już wybierać pomiędzy komfortem a matowym wykończeniem! Matowe kredki Phyto-Lip Twist Mat łączą jedno z drugim w kremowej formule, która zapewni ustom miękkość i sprężystość. Połączenie toskwalanu zapewniającego miękkość, elastyczność oraz skuteczną ochronę warg z ekstraktem z żywicy balsamowca, zapewnia poczucie pełnego komfortu. W miarę stosowania, usta stają się coraz bardziej miękkie, gładkie i pełniejsze. Efekt aksamitnego, matowego wykończenia uzyskano dzięki kompleksowi lśniących estrów i lekkich olejków połączonych z filmotwórczym woskiem.

SISLEY PHYTO-LIP TWIST skradły moje kosmetyczne serce od pierwszego użycia podczas konferencji prasowej jaka się odbyła jakiś czas temu. Obydwa odcienie, zarówno głęboka, intensywna czerwień TANGO jak i śliczna fuksja KISS bardzo wpisują się w moje makijażowe upodobania. Pomadki mają aksamitne wykończenie i są świetnie napigemntowane. Trwałość tego produktu mnie zachwyca. Bez żadnych poprawek możesz cieszyć się intensywnym kolorem przez kilka godzin. Nowe, matowe Twisty noszą się niezwykle komfortowo! Nie przesuszają ust, nie zbierają się w załamaniach i nie migrują poza ich kontur. Nowe odcienie mają ukośnie ścięty kształt, specjalnie zaprojektowany, by dopasować się do wypukłości ust i precyzyjnie obrysować ich kontur. Kremowa konsystencja pozwala na idealne krycie. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami pozwala już przy jednej warstwie uzyskać intensywny, matowy efekt, równy kolor i doskonałą trwałość.

SISLEY PHYTO-LIP TWIST MAT
SISLEY TWIST
SISLEY 16 BALM
SISLEY 17 KISS
SISLEY 18 TANGO
SISLEY Phyto - Lip Twist 16 BALM

SISLEY PHYTO-LIP TWIST
16 BALM

Z nowymi matowymi Twistami SISLEY oferuje jeszcze jeden produkt – otulający balsam, który jestem pewna, że przypadnie każdej z Was do gustu! SISLEY PHYTO LIP TWIST 16 BALM pozostawia na ustach transparentną lekkość z mgiełką koloru. Delikatny i wygładzający, zapewnia ustom miękkość i gładkość. Absolutnie genialny produkt, który nie tylko świetnie pielęgnuje usta ale też nadaje im subtelny odcień! Uwielbiam! Mogłabym nosić cały czas! Blado – różowy odcień z nutą lśniącego połysku! Must Have!

SISLEY PHYTO LIP TWIST 16 BALM pozostawia na ustach transparentną lekkość z mgiełką koloru.

SISLEY Phyto - Lip Twist 16 BALM
SISLEY PHYTO LIP TWIST 16 BALM

SISLEY PHYTO LIP TWIST 17 KISS intensywny malinowy róż, rozświetli i ożywi każdy uśmiech.

SISLEY PHYTO LIP TWIST 17 KISS
SISLEY PHYTO LIP TWIST 17 KISS

SISLEY PHYTO LIP TWIST 18 TANGO intensywna czerwień dla płomiennych ust, gdy wdzięk i kolor łączą się w olśniewającym tańcu.

SISLEY PHYTO LIP TWIST 18 TANGO
SISLEY PHYTO LIP TWIST 18 TANGO
SISLEY PHYTO LIP TWIST 16 BALM
SISLEY PHYTO LIP TWIST 17 KISS
SISLEY PHYTO LIP TWIST 18 TANGO
Autor