Spring is coming  !

Tak! zdecydowanie czuć już wiosnę nie tylko w powietrzu ale również w kolekcjach makijaży i produktach do ich wykonania. Za oknem słońca coraz więcej! A ja mam dla Was dziś coś nowego, coś lekkiego, błyszczącego coś co przykuwa uwagę już samym opakowaniem ! Piękne, komfortowe i świetnie nawilżające błyszczyki/balsamy do ust od marki Clinique.  Marimekko for Clinique Limited Edition Collection to kolekcja, która łączy kultowe, świeże wzornictwo fińskiej marki Marimekko z najpopularniejszymi kosmetykami do pielęgnacji skóry od Clinique. Marimekko i Clinique wyznają podobnie pozytywną i sprawczą filozofię oraz mogą się pochwalić się dziedzictwem niezależnego i twórczego myślenia. Obie marki zostały stworzone przez obdarzone pionierskim podejściem do rzeczywistości kobiety, które wymarzyły sobie produkty wyzwalające w kobietach odwagę, gotowość do zaakceptowania swojej własnej wyjątkowości i pozytywne podejście do życia.

Marimekko for Clinique Pop™ Splash Lip Gloss + Hydration

Celem Marimekko było zachęcenie nas do wyrażenie siebie i wniesienie radości do naszego codziennego życia poprzez wzory i kolory. Celem Clinique było zostanie pierwszą firmą kosmetyczną w historii tworzącą spersonalizowane systemy pielęgnacji dla różnych rodzajów i potrzeb skóry.  Wszystkich 10 archiwalnych nadruków wchodzących w skład Marimekko for Clinique Limited Edition Collection zostało zaprojektowanych przez Annikę Rimalę (1936—2014), – najbardziej wpływową w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych projektantkę odzieży z Marimekko oraz jedną z najwybitniejszych projektantek mody swoich czasów. Jej projekty, w pomysłowy sposób wykorzystujące kolor i deseń, charakteryzuje ponadczasowość, praktyczność i poczucie humoru. Marimekko for Clinique Limited Edition Collection przywraca do życia najwybitniejsze prace Anniki w ramach wspólnego projektu, który  wzbogaci naszą codzienność o odrobinę koloru.

Błyszczyki zostały umieszczone w opakowaniu z niepowtarzalnym i łatwo rozpoznawalnym nadrukiem Marimekko. Dzięki składnikom pełnym właściwości korzystnych dla skóry ust oraz nawilżającemu wyciągowi z arbuza Pop Splash Lip Gloss + Hydration gładko rozprowadza się na wargach i nadaje im mocnego połysku bez nieprzyjemnego efektu lepkości.  Od pierwszego nałożenia pokochałam tę formułę! Idealnie rozprowadzają się na ustach, pokrywają przyjemną warstwą usta i nadają im połysk który przykuwa uwagę ale nie “bije po oczach” Kolory, które możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej wpisują się w niejeden wiosenny i letni look makijażowy. A poziom nawilżenia jest na bardzo wysokim poziomie i utrzymuje się długo.

17 Sprtiz Pop

Marimekko for Clinique Pop™ Splash Lip Gloss + Hydration

Moim ulubionym kolorem z trzech, które posiadam jest zdecydowanie 17 Spritz Pop, subtelny róż, trochę przybrudzony, delikatny, nie narzucający się, a jednak przykuwający uwagę !

Marimekko x Clinique Pop Splash™ Lip Gloss + Hydration

13 Juicy Apple to soczysty, półprzezroczysty odcień – dla mnie to taki soczysty arbuz!

Marimekko x Clinique Pop Splash™ Lip Gloss + Hydration

13 Juicy Apple

13 Juicy Apple

18 Pinot Pop

18 Pinot Pop

18 Pinot Pop, bardziej kryjący niż ten z numerem 13, bardziej malinowy!

18 Pinot Pop
Autor