Clinique rozsuwa kurtynę, a naszym oczom ukazuje się  strzeżony sekret wizażystów i całkiem nowe wcielenie matowego wykończenia!   Matowy puder do ust Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder.

Trik prosto z pokazów mody: aby stworzyć niepowtarzalne, przypominające aksamit matowe wykończenie ust, wizażyści często nakładają na szminkę prasowany puder. Inspirowany tym trendem nowy puder do ust Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder to solidny zastrzyk matowego, aksamitnego koloru oraz ciekawej tekstury. Wysoko nasycony, kremowy pigment gładko rozprowadza się na skórze przyjmując postać lekkiego pudru zdobiącego usta żywym, przyciągającym spojrzenia odcieniem. Aplikator zakończony gąbeczką umożliwia regulację intensywności barwy, a niepowtarzalna tekstura zapewnia nieskazitelne wykończenie.

Jestem pod dużym wrażeniem jakości i trwałości tych produktów do ust Clinique. Już od pierwszej aplikacji bardzo spodobała mi się ich formuła. Idealnie, gładko rozprowadzają się na ustach, nie przesuszają ust i nie zbierają się w załamaniach. Trwałość oceniam również bardzo dobrze, do kilku godzin bez żadnych poprawek. Jedyne ale jakie mam to trochę mało precyzyjna końcówka i należy zwrócić uwagę by nie przeciągnąć pomadki poza kontur ust.

matowy puder do ust Clinique Pop™ Lip Shadow cushion matte lip powder.
Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder.

Aby nałożyć produkt na usta wystarczy przekręcić  aplikator i nałożyć puder bezpośrednio na usta lub, dla zapewnienia sobie maksimum komfortu, na balsam do ust. Intensywność możesz swobodnie budować nakładając kolejne porcje kosmetyku. Spośród 3 odcienie jakie mam moje kosmetyczne serce skradła zdecydowanie przepiękna fuksja.

Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder.
Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder.
Clinique Pop™ Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder.
Autor