Pomadkowego szaleństwa dalszy ciąg !

Ostatnio dużo pokazuję i polecam Wam pomadek! Wiosenne szaleństwa marek z nowościami w każdym miesiącu miło zaskakują i kuszą ! Marka Lancome również! Pomadki, a w zasadzie lakiery do ust, które dziś Wam pokazuję w makijażach są nie tylko piękne kolorystycznie ale również świetne jakościowo! Otulają usta mega nasyconym kolorem z niesamowicie błyszczącym wykończeniem. Uwielbiam od pierwszego użycia !

Formuła pomadek Lancome L’Absolu Lacquer tworzy zjawiskowy efekt błyszczących ust, którym trudno się oprzeć. Dzięki wyjątkowej, płynnej konsystencji, pozwala łączyć ze sobą dowolne pigmenty kolorów, oferując nieograniczone możliwości makijażu.

W kolekcji L’Absolu Lacquer od Lancome znajduje się pełna gama kolorów – od cielistego, subtelnego różu, przez intensywną fuksję, aż po głęboki i ciepły burgund.

.Lancome L'absolu Lacquer
Lancome L'absolu Lacquer

Lancome L’Absolu Lacquer łatwo się aplikują dzięki precyzyjnemu aplikatorowi i zapewniają kilku godzinne nawilżenie. Każdy odcień podkreśla usta nasyconym kolorem z lustrzanym blaskiem i może być aplikowany warstwowo. Jedna warstwa otula usta błyszczącą barwą, druga tworzy bardziej intensywny efek,t a trzecia oferuje olśniewającą głębie koloru ust, który olśniewa swoim połyskiem.

Lancome L’Absolu Lacquer to pomadka dla nowoczesnych, silnych i zdeterminowanych kobiet pragnących kreować makijaż ust dopasowany do nastroju i sytuacji, który za każdym razem podkreśli ich naturalną elegancję. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć 3 piękne odcienie !

Lancome L'absolu Lacquer
Lancome L'absolu Lacquer
Lancome L'absolu Lacquer
Lancome L'absolu Lacquer
Lancome L'absolu Lacquer

Lancome L'absolu Lacquer

Autor