CHANEL

Marka Chanel nie przestaje zachwycać kolorami i wykończeniami pomadek do ust! Dziś mam wielką i niekłamaną przyjemność przedstawić w makijażach nowości do ust. Trzy różne wykończenia i 8 kolorów pomadek!

CHANEL ROUGE ALLURE LIQUID POWDER – PŁYNNA MATOWA POMADKA DO UST Z EFEKTEM BLUR

ROUGE ALLURE LIQUID POWDER to matowa, płynna pomadka do ust w gamie żywych odcieni. Produkt zarazem innowacyjny i zmysłowy. Oferuje długotrwały makijaż o pudrowym, matowym wykończeniu oraz niezrównany efekt blur.
Niespotykana kremowa i pudrowa formuła zapewnia wrażenie drugiej skóry. Gładko sunie na ustach podczas aplikacji i zmiękcza je, by zapewniać uczucie komfortu.
Zintegrowany zmysłowy aplikator z gąbeczką pozostawia na ustach cienką warstwę produktu, zapewniając efekt rozmytego makijażu blur – delikatnego bądź intensywnego. Nakładana z pomocą lusterka czy bez niego – pomadka zawsze zapewnia nienaganny efekt.
Produkt ma elastyczne, poręczne, aksamitne w dotyku opakowanie, które natychmiast pokazuje odcień produkt.

Kompozycja zmiękczających olejków nadaje produktowi aksamitną konsystencję, która wtapia się w usta podczas aplikacji i zapewnia wrażenie drugiej skóry.Czyste, ultradrobne, mocno skoncentrowane pigmenty pozwalają uzyskać intensywne odcienie i nadają pomadce miękką i delikatną konsystencję. Przejrzysty olejek optymalizuje rozproszenie pigmentu, dzięki czemu kolory są żywe i intensywne.

ROUGE ALLURE LIQUID POWDER
ROUGE ALLURE LIQUID POWDER

954 Radical

954 Radical

960 Avant Gardiste

960 Avant Gardiste
960 Avant Gardiste
ROUGE ALLURE VELVET

ROUGE ALLURE VELVET  – ŚWIETLISTA MATOWA POMADKA DO UST. EDYCJA LIMITOWANA W MATOWYM OPAKOWANIU

Edycja limitowana. CHANEL zamienia opakowanie ROUGE ALLURE VELVET z błyszczącego czarnego na matowoczarne. Mat jeszcze nigdy nie był tak elegancki. Pomadka równie miękka i komfortowa jak aksamit. Alternatywa dla błyszczących pomadek, zdobi usta intensywnymi kolorami. Sugestywne wrażenie makijażu przypominającego drugą skórę.Efekt: matowe, lecz jednocześnie świetliste wykończenie już po nałożeniu pierwszej warstwy makijażu.
Produkt dostępny jest w nowych kolorach stworzonych przez Lucię Picę – Chanel Global Creative Makeup and Color Designer, oraz w legendarnych kolorach ponownie wprowadzonych jako edycje limitowane. Paradoks formuły, która zapewnia efekt matowy, ale jednocześnie świetlisty i niezwykle komfortowy:
• Bardzo rozdrobnione, czyste i mocno skoncentrowane pigmenty zapewniają intensywne kolory.
• Połączenie mikrokuleczek rozpraszających i zmiękczających światło oraz ultradelikatnych drobinek opalizujących nadaje makijażowi ust matowe, lecz świetliste wykończenie.
• Silikonowe mikrokuleczki i pochodna olejku jojoba wygładzają powierzchnię ust

68 Emotive

68 Emotive

68 Emotive

69 Abstrait

69 Abstrait
69 Abstrait
69 Abstrait

70 UNIQUE

69 Abstrait
ROUGE ALLURE VELVET

ROUGE ALLURE VELVET EXTRÊME – INTENSYWNIE MATOWA POMADKA DO UST

CHANEL przesuwa granice matu pomadką ROUGE ALLURE VELVET EXTRÊME. Elegancka i wyrafinowana pomadka zapewnia ekstremalnie matowe wykończenie i zapewnia wrażenie drugiej skóry. Innowacyjna formuła oferuje ekstramatowy efekt oraz intensywny, trwały makijaż (8 godz.). Sprawia, że usta są miękkie i nawilżone. Legendarne opakowanie ROUGE ALLURE przybrało w nowej odsłonie matowoczarny wygląd. Mat jeszcze nigdy nie był tak elegancki.

Kompozycja naturalnego pudru ryżowego oraz magnezji zapewnia ekstramatowe wykończenie i ma działanie zmiękczające oraz łagodzące. Czyste, niezwykle rozdrobione i mocno skoncentrowane pigmenty nadają pomadkom intensywne kolory. Unikatowy kompleks przeciwutleniaczy, w skład którego wchodzą: masło z zielonej herbaty matcha, olejek ze słodkich migdałów, brezylka sappan i witamina E, podkreśla promienność makijażu i chroni usta przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

114 Epitome

114 Epitome
114 Epitome
112 Ideal

112 Ideal

112 Ideal

116 Extreme

116 Extreme
116 Extreme
ROUGE ALLURE VELVET
Autor