Każdy odcień podkładu Clinique Even Better Pop Lip Colour Foundation–Naked, Casual, Glam–oferuje inną intensywność w oparciu o tę samą relację z karnacją.  Możesz więc eksperymentować z różnymi stylizacjami na różne nastroje i okazje będąc z góry pewną doskonałego rezultatu!  Na czym polega sekret idealnie dobranych odcieni? To tzw. Złoty Podział, czyli harmonijna proporcja charakteryzująca najwspanialesze dzieła sztuki i twory natury. Tworząc w oparciu o nią algorytm, możemy przenieść boską proporcję do świata kolorów w celu odnalezienia najkorzystniej prezentujących się na Twojej skórze odcieni kosmetyków do twarzy i ust.

Prezentuje się korzystnie na skórze w szeregu odcieni dobranych przy pomocy Clinique Shade-Match Science™ – sprawdzonej metody doboru najbardziej twarzowych połączeń odcieni kosmetyków do ust oraz podkładu, dbającej o harmonię kolorystyczną kolekcji. 

Udoskonala cerę dzięki pierwszemu w historii bogatemu wyborowi odcieni do ust, które nie osadzają się w liniach i zmarszczkach ani nie podkreślają ich. 

Zapewnia gładką, odporną na ścieranie aplikację dzięki niezbrylającej się, trwałej formule. 

Otula usta komfortowym, satynowym wykończeniem oraz nasyconym, autentycznym kolorem utrzymującym się na skórze do 8 godzin. 

Błyskawicznie odżywia i nawilża usta witaminą E oraz korzystnymi dla skóry składnikami zawartymi w lekkiej formule. 

Clinique Even Better™ Pop Lip Colour Foundation

W jaki sposób Clinique Shade-Match Science™ dobiera idealnie dopasowane do karnacji odcienie kosmetyków do ust/podkładu? 

Rozpoczynamy od dobrania podkładu stanowiącego rodzaj odbicia prawdziwego odcienia Twojej karnacji. Kreślimy następnie właściwy odcień na trójwymiarowym kole kolorów, koncentrującym się nie tylko na tonach i podtonach, lecz również na różnicy w odcieniu skóry na policzkach i na szyi.

Stosujemy algorytm, który nanosi na koło nowy punkt. Punkt ten odpowiada odcieniowi ust, który najlepiej komponuje się z Twoją cerą. 

Pogłębiając pigment w tym odcieniu, tworzymy trzy poziomy intensywności, oferując  niezwykle twarzowe opcje w zależności od nastroju w danej chwili. 

 Jak uzyskać trzy “idealne” odcienie ust?

Wyobraź sobie, że Lip Foundation (podkład do ust) to rodzaj dress code’u dla Twoich ust. Każdy z odcieni—Naked, Casual czy Glam—oferuje inną intensywność w oparciu o tę samą harmonijną realację z Twoją karnacją. Możesz więc eksperymentować z różnymi stylizacjami na różne nastroje i okazje będąc z góry pewną doskonałego rezultatu! 

 Ale ja nie jestem fanką odcieni “nude”.

W takim razie spodoba Ci się  Even Better Lip Foundation. Lip Foundation to nie jest żaden odcień nude, a jego celem nie jest ukrycie naturalnej barwy Twoich ust.  To rodzina odcieni do ust zaprojektowanych z myślą o korzystnym współgraniu z odcieniem Twojej karnacji. Nie kupujesz zatem szminki w odcieniu nude, lecz połączenie kolorystyczne, które najlepiej się będzie prezentować w zestawieniu z Twoim typem urody.  

Clinique Even Better™ Pop Lip Colour Foundation

04 Subtle

Clinique Even Better™ Pop Lip Colour Foundation

06 Softly

Clinique Even Better™ Pop Lip Colour Foundation

02 Gauzy

Clinique Even Better™ Pop Lip Colour Foundation
Autor