“Wyjątkowa trwałość, ultra zmysłowa konsystencja i wyraziste odcienie: pomadka marzeń stała się rzeczywistością. Za jej pomocą można stworzyć na ustach wspaniałe, uszlachetniające urodę kreacje malarskie. Łatwa w aplikacji i jeszcze łatwiejsza w noszeniu” mówi PeterPhilips, dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior.

Peter Philips wzbogacił zachwycającą kolekcję o innowacyjną pomadkę nowej generacji. Pod batutą mistrza kreatywność stała się natchnieniem dla innowacyjnych prac badawczych. Ultra Rouge wstrząsnęła utartymi schematami – jest to pierwsza pomadka, która zapewnia trwałość tuszu w połączeniu z uczuciem wyjątkowego komfortu. Za kompleksową innowacją stoi genialna w swej prostocie idea : świetliste, półmatowe wykończenie, niedościgniona zmysłowość, dogłębne nawilżenie oraz12-godzinna trwałość.

DIORUGE ULTRA ROUGE
DIORUGE ULTRA ROUGE!

Ultra Rouge nadaje nowy wymiar doświadczeniom związanym z makijażem i na nowo definiuje czerwień,” zdradza Peter Philips. ” Ponieważ formuła działa na zasadzie tatuażu ust tworząc drugą, barwną skórę na wargach, mogłem jej nadać nowe, nasycone i świetliste odcienie. Czułem się jak malarz dysponujący zupełnie nową paletą kolorów.” Aby podkreślić nowe odcienie, Ultra Rouge otrzymała eleganckie, inspirowane światem mody étui z bardzo nowoczesnego, lakierowanego metalu ku chwale koloru!

4 deklaracje miłości do czerwieni

999 Ultra Dior – “Upajająca kobiecość”. Klasyczna czerwień.

770 Ultra Love – “Uwierz w siebie – bo jeśli nie Ty, to kto?” Odcień malinowy.

851 Ultra Shock – “Lepiej szokować niż być nudnym.„ Oddziałujący na wyobraźnię burgund.

777 Ultra Star – “Wszystkie jesteśmy gwiazdami”. Dominująca makowa czerwień.

Wszystkie 4 piękne kolory możecie zobaczyć w makijażach !

Dioruge Ultra Rouge
Dioruge Ultra Rouge

999 Ultra Dior

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dioruge Ultra Rouge
770 Ultra Love

770 Ultra Love

770 Ultra Lov

851 Ultra Shock

851 Ultra Shock
851 Ultra Shock
777 Ultra Star

777 Ultra Star

777 Ultra Star
Dioruge Ultra Rouge
Autor