Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor

Nowe pomadki, płynne w lakierowej formule zachwycają od pierwszego użycia. A i zapach ! to jest coś na co zwróciłam uwagę momentalnie! jeden z piękniejszych zapachów w pomadkach jaki miałam okazję wąchać ! Serio! Duża gama kolorów i aż trzy różne wykończenia! Możesz wyrazić siebie dzięki ucieleśniającym styl, płynnym, matowym pigmentom. Przyciągać spojrzenia śmiałym, metalicznym odcieniem, który nadaje ustom wyrazisty, chromatyczny połysk. Możesz też emanować pewnością siebie w eleganckim i luksusowym winylowym wydaniu. Formuła tych pomadek jest bogata w kolor i wygodna w użyciu. Wystarczy jedno pociągnięcie aplikatora, by wysokoefektywny płyn, który zawiera uwalniany w miarę upływu czasu kwas hialuronowy, pokrył usta i nadał im idealnie wymodelowany kształt oraz nieskazitelnie świeże i gładkie wykończenie.  

Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor

Skoncentrowane płynne pigmenty oferują niezwykle odważne, pełne wyrazu barwy w trzech ujmujących wykończeniach. Starannie wyselekcjonowana kolekcja modelujących pomadek dostępna jest w nowoczesnych, żywych odcieniach obejmujących zarówno neutralną elegancję jak i bogatą, nasyconą kolorystykę. 

Matowy

Zastrzyk matowej elegancji! Pure Color Envy Liquid Matte Paint-On Liquid LipColor zapewnia pełne, matowe krycie oraz lekką, trwałą formułę płynu. Bogate w kolor płynne pigmenty są niczym potężny zastrzyk matowego odcienia oferujący głębię, wymiar i podkreślenie za jednym, płynnym pociągnięciem.

Metaliczny 

Śmiałe metaliczne wykończenie, które przyciągnie zazdrosne spojrzenia! Pure Color Envy Liquid Metallic Paint-On Liquid LipColor otula usta niezasychającym kolorem i połyskiem, który nada im wymiaru i nieodpartej intensywności. Nasycone małymi i większymi perełkami metalicznie chromowane wykończenie odbija światło pod każdym kątem. Gładka i nasycona formuła chromowanego płynu zapewnia natychmiastowe nawilżenie i gładko rozprowadza się na ustach oferując precyzję aplikacji, trwałość koloru i uczucie luksusu. 

Winylowy

Nowy wymiar winylowego połysku! Pure Color Envy Liquid Vinyl Paint-On Liquid LipColor pokrywa usta odważnym, żywym kolorem oraz wysokim i trwałym połyskiem. Lekki, żelowy płyn precyzyjnie rozprowadza się na wargach zapewniając im natychmiastowe nawilżenie.  Każdy połyskujący, soczysty odcień współgra z naturalnym kształtem ust nadając im nowego wymiaru, sprawiając, że wyglądają na pełniejsze i zachwycają zmysłowym blaskiem winylu. 

Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor
Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor

07 Heart Crush

07 Heart Crush

311 Scream Sexy

311 Scream Sexy

406 Liquid Desre

406 Liquid Desre

306 Lawa Flow

306 Lawa Flow

109 Lacquer Lover

109 Lacquer Lover

07 Heart Crush

304 Quiet Riot
Autor