Róż… synonim swobody, spontaniczności i kobiecości.

Róż… pełen optymizmu i miłości do życia.

Róż… odważny.

Róż – obecny w dawnych kreacjach mody, które projektował Hubert de Givenchy, oraz w dzisiejszej gamie makijażu – manifestuje według marki nonkonformizm kobiety. Jest potwierdzeniem niezależności jej ducha i radosnej wyjątkowości.

Wszechobecny w historii Domu, róż jest kolorem niepodobnym do żadnego innego, zdolnym do podnoszenia naszej pewności siebie. Ten awangardowy i odważny kolor cały czas pokazuje się w nowych odsłonach, aby zadziwiać nas jeszcze bardziej.

Mam wielką przyjemność przedstawić Wam cudowne pomadki , które mocno wpisuję się w moje kosmetyczne gusta! wiecie jak bardzo cenię sobie produkty, które łączą pielęgnację i makijaż ? No właśnie! zawsze me kosmetyczne serce mocniej zaczyna bić kiedy testuję i potem używam takie produkty ! Pomadki, które dziś możecie zobaczyć w makijażu to kolor i pielęgnacja jednocześnie !

Givenchy Le Rose Perfecto.
Givenchy Le Rose Perfecto Givenchy Le Rose Perfecto
Givenchy Le Rose Perfecto

Duch różu w ujęciu Givenchy skupił się dziś w nowym gwiazdorskim produkcie: Le Rose Perfecto. Połączenie makijażu i pielęgnacji – pomadka Le Rose Perfecto to stylowe akcesorium i niezbędny produkt upiększający, który zdobi usta, zapewniając im jednocześnie działanie odżywcze, wygładzające i wypełniające.

Koloryzujący efekt pomadki i pielęgnacyjne działanie balsamu do ust. Odcienie różu, które uwydatniają określony look… Le Rose Perfecto to nowy fetysz, talizman, który stanowi synonim śmiałości i pozytywnego myślenia. Uosabia kwintesencję różu marki Givenchy. Jest odą do wolności.

Przekraczając granice, jakie dzielą makijaż i pielęgnację, Le Rose Perfecto doskonale łączy żywe odcienie z kojącym działaniem balsamu. Paradoks wreszcie został rozstrzygnięty w piękny sposób. Dzięki kremowej formule wzbogaconej o kompleks odżywczy, Le Rose Perfecto zdobi usta czystymi, naturalnymi i świetlistymi odcieniami. Sprawia jednocześnie, że stają się odżywione, nawilżone i wypełnione. Ekstrakt z Shea, który ma cenne i skuteczne właściwości, intensywnie nawilża i odżywia.

Lecz to nie wszystko: Le Rose Perfecto zawiera również kuleczki kwasu hialuronowego, które wypełniają drobne linie i zatrzymują cząsteczki wody obecne na powierzchni ust. Kuleczki kwasu hialuronowego zwiększają objętość ust nawet 50-krotnie, dzięki czemu stają się one piękniejsze, gładsze i pełniejsze. To kompleksowe działanie zachęca by sięgać po produkt jeszcze częściej.

Givenchy Le Rose Perfecto
Givenchy Le Rose Perfecto
Givenchy Le Rose Perfecto
Givenchy Le Rose Perfecto

Legendarny design kultowej już pomadki.

W zgodzie z kodami marki Givenchy, Le Rose Perfecto ma smukłe etui z różową skórą w pasującym kolorystycznie opakowaniu zewnętrznym. I zawiera naturalnie atrybut Domu: metaliczny ćwiek nawiązujący do świata mody – pożądany emblemat Couture.

Siła różu… Blanca Padilla – twarz Givenchy Le MakeUp, pokazuje Le Rose Perfecto jako produkt wyrażający jej swobodną postawę i kobiecość. Awangardowy akcent, który nadaje marce jej niepowtarzalny czar: makijaż powstał z połączenia dwóch odcieni Le Rose Perfecto: Fearless Pink nr 202 na całych ustach oraz White Shield nr 000, który nadaje im holograficzny połysk na dolnej wardze. Szykowna i śmiała technika mix & match. Róż jest zawsze pełen niespodzianek.

 

Autor