GIVENCHY Rouge Interdit Viny

GIVENCHY
Rouge Interdit Vinyl

Marka GIVENCHY stworzyła pomadkę dla kobiet wtajemniczonych – jedyne w swoim rodzaju akcesorium przeznaczone wyłącznie dla dobrze zorientowanych. Ten nadzwyczajny atrybut urody, nałożony na usta, nadaje im zniewalający urok. Jej nazwa? Rouge Interdit VinylWyjątkowa pomadka w śmiały sposób prowokuje w każdym wymiarze: swoim ekstremalnym połyskiem, intensywnymi kolorami i wyraźnym wypełnieniem ust. Rouge Interdit Vinyl to więcej niż pomadka, to postawa wobec urody. Elegancka i awangardowa, modna i wyjątkowa, luksusowa i wielkomiejska – nowa szminka bezceremonialnie bawi się zasadami i otwarcie je dekonstruuje, by tworzyć wszystko na nowo. Kobietom uzależnionym od makijażu, które nie obawiają się ustanawiać własnych reguł stylu, pomadka ta zapewnia wyjątkowy wygląd i pełną swobodę.

Nadzwyczajny blask, energetyczne kolory, zdumiewający efekt wypełnienia… Nicolas Degennes – Dyrektor Artystyczny Givenchy, zaprojektował Rouge Interdit Vinyl jako pomadkę o silnym charakterze, która pozwala wydobywać wyjątkowe piękno. W czym tkwi sekret jej unikatowej formuły? W tajemniczej substancji, którą jest olejek czarnej róży. Fascynujący, rzadki i drogocenny aktywny składnik, który przez długie godziny zapewnia ustom maksymalne nawilżanie i absolutny komfort. W połączeniu z żywicą silikonową tworzy na powierzchni ust błyszczącą, cieniutką i elastyczną warstewkę – tak delikatną, jakby była drugą skórą. Wyjaśnia to, skąd bierze się winylowy połysk produktu, a także jego działanie wypełniające: usta momentalnie wydają się pełniejsze, gładsze i bardziej jędrne, a kolor zyskuje maksymalną moc. Inny zaskakujący składnik formuły to zmiękczający kontury czynnik sof-focus, który koryguje wszelkie, najmniejsze nawet niedoskonałości ust i odbija światło.Rouge Interdit Vinyl jest olśniewająca. Pod każdym względem. Twórcą zapachu pomadki jest François Demachy. Kompozycja opiera się na efektownym napięciu pomiędzy światłem i cieniem: świeża przejrzystość lychee kontrastuje z głębokim aromatem strąków wanilii i ich niemal mroczną zmysłowością. Mikroskopijne, delikatne drobinki karmelizowanego jabłka nadają tej grzesznej pomadce słodycz zakazanego owocu.

GIVENCHY Rouge Interdit Viny
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

GIVENCHY
Rouge Interdit Vinyl

GIVENCHY Rouge Interdit Viny

Głębokie, lecz pociągające, intensywne, lecz promienne, cieliste, lecz efektowne – wszystkie odcienie Givenchy Rouge Interdit Vinyl są na tyle śmiałe, by stać się autentycznymi atutami urody, i wszystkie stanowią wyjątkowy element makijażu. Rose Transgressif, Fuchsia Illicite, Beige Indécent, Corail Redoutable, Rouge Rebelle… – nazwy 16 odcieni są niczym ody do kolorów. Każda kobieta znajdzie wśród nich ten, który najlepiej odzwierciedla buntowniczy aspekt jej osobowości. I będzie nosić swoją pomadkę jak emblemat.

GIVENCHY – Rouge Interdit Viny
GIVENCHY – Rouge Interdit Viny

Enigmatyczny design dla wtajemniczonych w arkana urody… Kolory Rouge Interdit Vinyl chroni przed wścibskimi spojrzeniami piękne opakowanie ozdobione czarną wstążką. Nowa, zdecydowanie wielkomiejska wersja kultowego opakowania Rouge Interdit to dłuższa, bardziej smukła obudowa, w której przelotnie miga metaliczna, satynowa wstążka, inspirowana projektami Domu mody. To opakowanie jest czymś więcej niż odzwierciedleniem mody, to mechanizm „Sezamie otwórz się”, który wprowadza nas do klanu Givenchy.

GIVENCHY – Rouge Interdit Viny
GIVENCHY – Rouge Interdit Viny
GIVENCHY Rouge Interdit Viny

GIVENCHY Rouge Interdit Vinyl
04 ROSE TENTATEUR

Zdecydowałam się na początek na odcień 04 ROSE TENTATEUR , delikatny, dziewczęcy róż pasujący praktycznie do każdego makijażu na dzień i na wieczór. Spośród 16 dostępnych odcieni wybór był naprawdę ciężki. Kolor jaki wybrałam spodobał mi się już wcześniej zanim obejrzałam na żywo wszystkie odcienie w perfumerii.

Ten róż jest bardzo subtelny, nienachalny i uroczo dziewczęcy, myślę, że większości z Was przypadnie do gustu. Formuła pomadki jest genialna. Cudownie kremowa idealnie rozprowadza się na ustach dając natychmiast uczucie komfortu i świetnego nawilżenia. Nie zbiera się w załamaniach i nie podkreśla suchych skórek. Absolutnie piękny, słodki, cukierkowy zapach uprzyjemnia aplikację.

Genialna pomadka! krycie możemy swobodnie budować choć już pierwsza warstwa daje świetny efekt. Jest to pomadka, która powinna znaleźć się w Twojej kosmetyczce! Podaruj sobie odrobinę luksusu!

GIVENCHY Rouge Interdit Viny
GIVENCHY Rouge Interdit Viny

GIVENCHY Rouge Interdit Vinyl
04 ROSE TENTATEUR

Pomadka GIVENCHY Rouge Interdit Vinyl 04 ROSE TETNATEUR  w różnych makijażach :

GIVENCHY Rouge Interdit Viny
GIVENCHY Rouge Interdit Viny
GIVENCHY Rouge Interdit Viny
Autor