Błyszczące, lśniące i wypielęgnowane usta ! Produkty, nowości marki Dior, które pokazuję i polecam w tej publikacji sprawią, że usta nie tylko zyskają kolor, będą pięknie błyszczeć ale również zapewnią im świetną pielęgnację i odpowiedni poziom nawilżenia !

Myślę, że Dior Addict Lip Maximizer to kosmetyk marki Dior, który dobrze znacie, jeśli nie z własnego użytku to na pewno z opinii innych! Drugi produkt to Dior Addict Lip Glow To The Max! Pokochałam od pierwszego użycia ! Dior Addict Lip Glow To The Max to pierwszy balsam do ust od Dior z efektem “Color & Glow” o podwójnym działaniu dla świerzych, niesamowicie promiennych ust i naturalnego, spersonalizowanego koloru.

Odcienie Lip Maximizer doskonale współgrają z odcieniami Dior Addict Lip Glow, aby umożliwić stworzenie doskonałego duetu, który zwiększa efekt powiększonych ust do maksimum. 001 Pink: delikatny, błyszczący róż 004 Coral: jasny, błyszczący koral 006 Berry: błyszczący odcień jagodowy 007 Raspberry: błyszczący, malinowy odcień 009 Holo Purple: jasny, połyskliwy odcień śliwkowy 010 Holo Pink: jasny, połyskliwy, koralowy róż 012 Rosewood: błyszczący odcień o barwie drzewa różanego.
Dior Addict Lip Glow To The Max Balsam do ust
Dior Addict Lip Maximizer

Dior Addict Lip Glow To The Max – Balsam do ust

Dior Addict Lip Glow To The Max to  balsam do ust od Dior z efektem “Color & Glow” o podwójnym działaniu dla świerzych, niesamowicie promiennych ust i naturalnego, spersonalizowanego koloru. Efekt “Color & Glow” o podwójnym działaniu: – Lip Glow jest wzbogacony technologią Color Reviver, dzięki czemu odcień balsamu jest indywidualnie dopasowany do koloru Twoich ust. – Lip Glow został wzbogacony odbijającymi światło perłowymi pigmentami dla uzyskania efektu intensywnego blasku. Dzięki formule balsamu wzbogaconego masłem z dzikiego mango Lip Glow wygładza, zmiękcza i nawilża usta przez wiele godzin ! Uwielbiam od pierwszego użycia i mam chęć na zdecydowanie więcej kolorów! Na zdjęciach w makijażu możecie zobaczyć dwa dostępne z siedmiu dostępnych odcieni!
Balsam nie migruje poza kontur ust, równomiernie się ściera i nawet jak już nie ma śladu po nim na ustach pozostaje przyjemne uczucie nawilżenia i komfortu!

Dior Addict Lip Maximizer – Błyszczyk zwiększający objętość ust

Dior Addict Lip Maximizer to pierwszy błyszczyk od Dior, który zwiększa objętość ust, wygładza je, nawilża i na długo podkreśla ich doskonały wygląd. Jego formuła zawiera sfery kwasu hialuronowego (odpowiedzialne za zwiększenie objętości) dla silnego nawilżenia i efektu powiększenia ust. 24 godziny nawilżenia* +29% natychmiastowy efekt powiększenia +86% usta są gładsze po 4 tygodniach) uwielbiam i używam regularnie już od wielu lat i zawsze chętnie do niego wracam ! Dziś marka oferuje już nie tylko jeden, ten podstawowy, bezbarwny odcień ale aż 7 różnych odcieni! Błyszczyk tuż po aplikacji daje uczucie mrowienia i nie każdemu może to odpowiadać ale mimo wszystko polecam sprawdzić bo to trwa chwilę a efekt jaki pozostawia na ustach rekompensuje tę małą niedogodność na początku!
Dior Addict Lip Glow To The Max Balsam do ust

Addict Lip Glow To The Max 201 - Pink

Dior Addict Lip Glow To The Max 201 - Pink

Addict Lip Glow To The Max 204- Coral

Dior Addict Lip Glow To The Max 204- Coral

Dior Addict Lip Maximizer 004- Coral

Dior Addict Lip Maximizer
Autor