Clarins Water Lip Stain

Lekka, odporna na pocałunki konsystencja, którą możesz tworzyć makijaż o różnej intensywności. Muśnięte kolorem usta i całusy, niepozostawiające śladu.

Gotowa na pocałunki?

Pomadka składa się w 77% z wody, błyskawicznie wnika w skórę, przez co szybko zapomnisz, że ją nałożyłaś. Osiągnij efekt „nagich” ust muśniętych kolorem. Formuła łatwo się rozprowadza, tworząc efekt „drugiej skóry”, bez wysuszania. Water Lip Stain jest niczym koktajl piękna, zawierający w sobie wszystkie korzyści produktu do pielęgnacji ust. Formuła bogata w ekstrakty roślinne zapewnia ustom elastyczność i komfort.  Matowa rewolucja jest w twoich rękach. Baw się intensywnością koloru i dopasuj do siebie odpowiedni efekt – od lekkiego, naturalnego odcienia, po intensywny, głębszy kolor. Stwórz makijaż jaki chcesz! Giętki, zmysłowy pędzelek pozwala na aplikację optymalnej ilości koloru, idealnie otulając nim usta, dzięki czemu aplikacja jest wyjątkowo łatwa.

Clarins Water Lip Stain!

Water Lip Stain jest idealnym dopełnieniem produktów Clarins, więc możesz nosić go osobno, albo połączyć ze swoim codziennym makijażem ust, aby uzyskać spersonalizowany rezultat. Pomadka ma bardzo komfortową formułę, która gładko rozprowadza się na ustach dając ładne matowe wykończenie. Pomadka długo się trzyma, nie migruje poza kontur ust, nie przesusza i nie zbiera się w zmarszczkach. W składzie znajduje się  Kompleks Clarins Anti-pollution (ekstrakty z białej herbaty, łoczygi pospolitej i widlika). Pomaga chronić usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pierwszy raz w produkcie do ust marki Clarins! Aloe vera -powszechnie uprawiany w rejonach tropikalnych, aloes stosowany jest od czasów starożytnego Egiptu. Podobno Kleopatra zawdzięczała mu swoją legendarną urodę. Badania żelu pozyskiwanego zwnętrza liści aloesu wykazały obecność składników nawilżających, regenerujących i łagodzących. Ze względu na dużą zawartość cukrów złożonych (polisacharydów), ułatwiających utrzymywanie wysokiego poziomu nawilżenia naskórka, żel aloesowy jest bardzo ceniony w kosmetyce jako składnik nawilżający i zmiękczający. Ekstrakt wykorzystywany przez Laboratoria Clarins jest otrzymywany z organicznych upraw.  Rubus idaeus, czyli malina. Malina to przepyszny i soczysty owoc, bardzo popularny wśród smakoszy. Jak głosi legenda, malina niegdyś była koloru białego. Wywodzi się z Krety, domu młodego Zeusa, króla wszystkich bogów greckich. Pewnego dnia, Zeus nie przestawał płakać, dlatego jedna z jego służących postanowiła na pocieszenie pozrywać dla niego kilka malin. Przez nieuwagę, ukłuła swój palec o kolec, na zawsze zabarwiając owoce krzewu na czerwono. Malina jest tradycyjnie wykorzystywana ze względu na zawarte w niej flawonoidy, cukry, kwasy owocowe, właściwości nawilżające i antyoksydacyjne. Ekstrakt wykorzystywany przez Laboratoria Clarins jest otrzymywany z organicznych upraw.

Clarins Water Lip Stain

01 rose water

01 rose water

02 orange water

02 orange water

02 orange water

04 violet water
01 rose water
02 orange water
04 violet water
Autor