Bardzo lubię błyszczyki do ust i chętnie po nie sięgam. Marka Too Faced to jedna z moich ulubionych marek makijażowych, która nie przestaje zachwycać produktami, kocham palety cieni do powiek, każdą jedną jaką mam ale ostatnio też zakochuję się w produktach do ust!

Każda marka ma jakieś swoje perełki, obok których przejść nie sposób obojętnie! Moim ostatnim odkryciem marki Too Faced są błyszczyki, które świetnie podkreślają usta, są nie nachalne, dają subtelny efekt i zdecydowanie poprawiają ich wielkość, ale także świetnie pielęgnują nawet najbardziej wymagające usta. Dziś Kochani, przedstawiam 3 błyszczyki, które mam i które chętnie noszę !

A o to one !

Too Faced

Too Faced Lip Injection błyszczyk powiększający objętość ust! Błyskawicznie powiększona objętość ust. Pełniejsze i sexy usta nasycone kolorem dzięki różowemu kolorowi.
Efekt glamour gwarantowany! Przepiękny efekt ! Ten odcień błyszczyka “wyciąga” naturalny kolor moich ust. Wypełnia je i nadaje piękny połysk!

Too Faced Lip Injection Extrême powiększa objętość ust już po pierwszej aplikacji. Składniki zawarte w formule mogą powodować delikatne uczucie szczypania, co oznacza, że Lip Injection działa! Ten błyszczyk rozprowadza się jak bezbarwny błyszczyk i odbija światło dla natychmiastowego blasku i efektu powiększonych ust! Uwielbiam efekt jaki daje! Usta wyglądają bardzo naturalnie ale jednak coś się na nich dzieje !

Too Faced Lip Injection Glossy nie tylko powiększa usta ale daje efekt ust typu “nude” Wspaniale pielęgnuje usta, wypełnia i daje poczucie komfortu. Masełkowa formuła świetnie rozprowadza się na ustach !

 

TOO FACED Lip Injection
TOO FACED Lip Injection
TOO FACED Lip Injection
TOO FACED Lip Injection
Autor