SISLEY Le Phyto-Rouge

Jest Miłość ! SISLEY Le Phyto-Rouge !

Wszyscy je noszą, w realnym świecie i w mediach społecznościowych. Pomadka stała się absolutnym numerem jeden, ponieważ podkreśla naturalne piękno ust. Niezależnie od koloru, nadaje ton, podkreśla osobowość, wprowadza nas w przyjemny nastrój i jest końcowym akcentem każdej stylizacji. Uwielbiam podkreślone usta, czasami to one grają pierwsze skrzypce w całym makijażu. Delikatnie podkreślone oko i uwydatnione odpowiednim kolorem usta, bardzo lubię taki makijaż. Nowość, którą mam dziś Wam ogromną przyjemność pokazać ( wiecie jak kocham SISLEY) i polecić to nowe pomadki ! SISLEY Le Phyto-Rouge.  Opakowanie w stylu couture i aż  20 wyjątkowych odcieni  należących do czterech rodzin kolorystycznych. Dopasowują się do wszystkich tonacji skóry i zaspokajają potrzeby kobiet z całego świata – o każdym kolorze skóry. Nasycone innowacyjnymi pigmentami, zapewniają intensywny i żywy kolor – przy każdej aplikacji. Budowanie efektu kryjącego i nieskazitelna trwałość. Czego chcieć więcej ? ja wiem chcę więcej odcieni !  

Inspirowana linią Twist, SISLEY Le Phyto-Rouge wykorzystuje wzór zebry, łączący eleganckie złoto z nowoczesną czernią. Po otwarciu pomadki wyłania się ścięty ukośnie sztyft. Produkt zamyka się magnetycznym kliknięciem. Litera „S” – symbol marki, stanowi dekoracyjny, końcowy akcent na opakowaniu pomadki.

Sisley Le Phyto-Rouge
Sisley Le Phyto-Rouge

Usta wymagają  codziennej ochrony, odżywiania i intensywnego nawilżania. Jest to element naszej twarzy, który bardzo wrażliwy na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak: zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV. Marka SISLEY aby otoczyć usta opieką, na którą w pełni zasługują, nasyciła pomadkę Le Phyto-Rouge ochronnymi składnikami pielęgnacyjnymi.

  • Kwas Hialuronowy i Konjac  to wyjątkowy duet składników aktywnych Phyto-Rouge, który wnika w usta w postaci wypełniających je mikrokuleczek, które pochłaniają nawilżenie ze skóry właściwej, rozprzestrzeniając oraz zwiększając zawartość wody w skórze ust.
  • Dzięki koktajlowi naturalnych olejków Le Phyto-Rouge uwydatnia usta, zapewniając im jednocześnie wyjątkowy komfort.
  • Olejek Kameliowy odżywia usta i pozwala im zachować elastyczność
    i sprężystość, a olejek Jojoba sprawia, że są miękkie i odczuwają komfort.
  • Ekstrakt z Algi Padina pavonica. To ulubiony nawilżający i wypełniający składnik aktywny marki Sisley, który wspomaga syntezę kwasu hialuronowego i zwiększa nawilżenie.
  • Technologia „First Kiss”: kompozycja trzech otulających silikonów nadaje Phyto-Rouge miękką i topniejąca konsystencję, dzięki której pomadka stapia się cudownie ze skórą ust. 
  • Estry, olejki i woski, które tworzą na ustach niezwykle łagodną warstwę zapewniając im doskonale wyważone połączenie delikatnej konsystencji i działania balsamu.

Pomadki nie tylko niezwykle komfortowo się noszą ale też każda chwila, w której mają kontakt z ustami to też chwila dla ich pielęgnacji. Są doskonałe pod każdym względem ! Ładnie trzymają się ust nie migrując poza ich kontur. Przepiękna gama kolorystyczna to kolejny ogromny ukłon w kierunku marki SISLEY, jak zawsze staje na wysokości zadania i spełnia moje wszelkie oczekiwania. Na zdjęciach poniżej 3 kolory w makijażu!

 

22 Rose Paris

22 Rose Paris

23 Rose Delhi

23 Rose Delhi

40 Rouge Monaco

40 Rouge Monaco
Autor