Burberry Kisses Gloss
N°49 City Pink

Trzy przymiotniki opisujące filozofię linii kosmetyków marki Burberry to: angielski, niewymuszony, zainspirowany wybiegami. Makijaże jakie proponuje marka Burberry są łatwe do odtworzenia, a oferowane produkty łatwe w użyciu. Każdy może stworzyć efekt blasku będący kwintesencją marki Burberry. Makijaże są inspirowane kolekcjami z wybiegów oraz kultowymi trenczami z linii Burberry Heritage.

Błyszczyk do ust Burberry Kisses Gloss to jeden z moich ulubionych produktów marki Burberry. Świetna jakość, bogata gama kolorystyczna i właściwości pielęgnacyjne to czynniki, które kuszą mnie o powiększenie mojej kolekcji i kolejne odcienie.

Burberry Kisses Gloss
Burberry Kisses Gloss
Burberry Kisses Gloss

BŁYSZCZYK DO UST – BURBERRY KISSES GLOSS

Nawilżająca formuła błyszczyków pokrywa usta intensywnymi, lśniącymi kolorami zainspirowanymi delikatnymi materiałami Burberry. Wygodna, nieklejąca się formuła z łatwością rozprowadza się na ustach, nadając im objętości.

Zamknięty w eleganckim opakowaniu nawiązującym wyglądem do innych produktów Burberry. Zaopatrzony w wygodny aplikator, który umożliwia łatwą, przyjemną i precyzyjną aplikację produktu nawet bez użycia lusterka. 

Jedna warstwa pozwala uzyskać efekt delikatnego, naturalnego podkreślenia ust.  Kolejne warstwy dają intensywniejszy efekt mokrych ust i jeszcze bardziej nawilżają.

Produkt stopniowo nadaje ustom lustrzanego blasku, rozpoczynając od delikatnego, naturalnego koloru aż po intensywny efekt mokrych ust. Usta są nawilżone i nie kleją się i wyglądają bardzo zmysłowo.

Burberry Kisses Gloss

Burberry Kisses Gloss
N°49 City Pink

Burberry Kisses GlossN°.49 City Pink
Burberry Kisses Gloss
Burberry Kisses Gloss
Burberry Kisses Gloss
Burberry Kisses Gloss

Błyszczyki dostępne są  w 28 odcieniach zainspirowanych wybiegami i wielu wykończeniach — od połyskujących po perłowe i iskrzące. Mój odcień N°49 City Pink to bardzo delikatny, subtelny róż z migoczącymi drobinkami. Ten odcień pasuje praktycznie do każdego makijażu. Jest nienachalny i wpisuje się w makijaż z mocniejszym okiem ale również w makijaż typu nude. Właściwości nawilżające są naprawdę na wysokim poziomie i zapewniają moim ustom odpowiedni poziom pielęgnacji przez długi czas jeszcze potem jak już błyszczyk zniknie zupełnie. Jestem zachwycona tym produktem i z pewnością dokupię kolejne odcienie. Cena 125zł.

Burberry Kisses Gloss
N°.49 City Pink
Autor