ORIGINS Drink Up™ Sugars Nawilżający balsam do ust

ORIGINS
Drink Up™ Sugars

Każda z nas ma zapewne nie jeden błyszczyk do ust. Jest to chyba ulubiony produkt większości. Nie zawsze wymaga nałożenia w obecności lusterka co na pewno sprzyja bezproblemowej aplikacji. Ja bardzo lubię błyszczyki i zawsze jakiś mam pod ręką. Błyszczyki, które dziś polecam to produkt po który bardzo chętnie sięgam. Dają subtelny efekt na ustach ale doskonale je pielęgnują i ładnie wyglądają w każdym makijażu. Poręczna tubka i forma aplikacji to kolejny plus.

Błyszczyk ORIGINS Drink Up™ Sugars 

  • Zapewnia nawilżenie ust dzięki olejowi z nasion Ximenia Americana oraz olejkowi z pestek moreli.
  • Pomaga zregenerować i chronić usta przed wysuszeniem dzięki zastosowaniu jęczmienia, kiełków pszenicy i skwalenu oraz wosku ze skórki pomarańczy.
  • Zapewnia blask, subtelny kolor i połysk dzięki użyciu mineralnych pigmentów i miki.
  • Zapewnia subtelny i odświeżający aromat z nutą wanilii i mięty.

* Olej z nasion Ximenia Americana to unikalny wyciąg z owoców odpornego na suszę drzewa rosnącego na południowoafrykańskiej sawannie. Był on tradycyjnie stosowany przez afrykańskie kobiety do wygładzania popękanej skóry i zmiękczania włosów.

* Olejek z pestek moreli jest pozyskiwany z nasion tych owoców i zawiera Witaminy A oraz E, jest także bogatym źródłem antyoksydantów.

 

ORIGINS Drink Up™ Sugars Nawilżający balsam do ust, Origins
ORIGINS Drink Up™ Sugars
ORIGINS Drink Up™ Sugars

02 Cinamon Surge

ORIGINS Drink Up™ Sugars 02 Cinamon Surge

Odcień 02 Cinamon Surge to  odcień subtelnego beżu. Jeśli lubisz usta w odcieniach Nude ten kolor będzie dla Ciebie idealny.

Odcień 08 Plum Punch to delikatny róż, który u mnie naturalnie podbija barwę ust. Uwielbiam ten odcień bo dodaje świeżości.

 

08 Plum Punch

ORIGINS Drink Up™ Sugars 08 Plum Punch

ORIGINS
Drink Up™ Sugars

Autor