YSL  Vernis A Levres Water Stain

Przepiękny odcień i cudowna formuła, którą chce się nosić! YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN. Celem marki było stworzenie produktu, który nada ustom intensywny połysk i wyrazisty kolor, zapewniając komfort jego użytkowania. Tak powstała niesamowicie długotrwała pomadka do ust, dzięki której zapomnisz o kilkukrotnych poprawkach w trakcie dnia lub na wieczornych imprezach. Innowacyjna formuła zawierająca do 40% wody, pozwala pokryć usta niezwykle cienką warstwą makijażu, który mimo swojego blasku nie pozostawia nielubianego lepkiego wykończenia. Wystarczy pojedyncza warstwa, aby delikatnie podkreślić usta lub 2-3 warstwy, żeby uzyskać intensywny kolor i połysk oraz nadać ustom wyrazisty, modny wygląd.

Pomadki w płynie YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN występują w 18 żywych i lśniących odcieniach, inspirowanych lekkością i wodnistym doznaniem jakie zapewnia formuła produktu. Unikalny aplikator w kształcie fali zapewnia wygodne i precyzyjne nakładanie produktu, pozostawiając jego odpowiednią ilość. Cienka warstwa makijażu dokładnie pokrywa krągłości ust i zapewnia im upragnione, idealne wykończenie.

W makijażu poniżej możecie zobaczyć kolor 612 Rouge Deluge! Przepiękna, nietuzinkowa czerwień, która podkreśli każdy typ urody. Pomadka pięknie się nosi przez kilka godzin, nie migruje poza kontur ust, nie zbiera się w załamaniach i cudownie nawilża!

YSL Vernis A Levres Water Stain
YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN
YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN
YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN
YSL VERNIS A LEVRES WATER STAIN
Autor