Cartier Declaration

Gorący czas walentynkowy za nami…. Każdy za pewne na swój piękny sposób spędza chwile w tym dniu. Ale czy tylko wtedy czujemy się wyjątkowo kochane/kochani ? Każdego dnia możemy deklarować miłość swojemu mężczyźnie… każdego dnia możemy sprawiać by czuł się kochany…

Cartier Declaration
Stworzony dla mężczyzn kochanych przez kobiety

Cartier Declaration
Cartier Declaration

Każdy flakon Cartier Declaration ma widoczną wyprostowaną, męską, silną i zdecydowaną sylwetkę, co symbolizuje siłę i  twardy charakter, dumę i wierność własnym zasadom.  Element, który zwraca uwagę najbardziej to….  serce ! Serce widoczne i wyraźne , co symbolizuje, zwłaszcza w połączeniu z sugerowaną twardością charakteru… same najlepsze cechy mężczyzny.

Mężczyzna dla którego powstał ten zapach – KOCHA, a kiedy kocha wyraża to, okazuje …. jeśli kocha to to widać i nie kryje się ze swoimi intencjami….  Kocha szczerze, jego serce wypełniają same czyste myśli… On się nie zastanawia, on wie, on czuje i jest pewny…. Jego intuicja go nie zawodzi… serca nie da się oszukać…

Cała linia Declaration Cartier to zapachy dla mężczyzn…. kochanych przez kobiety! Bo też takich mężczyzn kobiety kochają. Nieprzejednanych, twardych, mających zasady i będących  im wierni, a jednocześnie słuchających głosu serca i wierzący także w męską intuicję!

 

 

Cartier – Declaration
Cartier – Declaration

Cartier Declaration to przewrotna kompozycja bardzo szlachetnego, wibrującego zapachu. Zapach jest nietuzinkowy i niewątpliwie zwraca uwagę otoczenia. 

Chłodny, metalicznie korzenny, ostry i wibrujący kardamon rozświetla początek zapachu.

Głębia zapachu, którą zapewnia drzewo cedrowe dodaje pewności siebie, energii i ciepła, idealny kontrast dla korzennych wcześniejszych nut.

Jest to jeden z tych zapachów, których się nie zapomina. Zapach, który na myśl przywołuje mężczyznę, który polega na własnym instynkcie, ufa swoim emocjom… z asertywną postawą, ogładą i niespotykaną męskością i nieokiełzanym wdziękiem osobistym. Kobiety kochają go szaleńczo… a on deklaruje im miłość wyrażaną na tysiące sposobów…

Cartier – Declaration
Cartier – Declaration

Zapach w tej pięknej limitowanej edycji możecie kupić w perfumerii Styl w Legnicy, która prowadzi również sprzedaż online.

Autor