preznt dla chłopaka

Zapachowe prezenty
dla mężczyzn

Gorączka przedświąteczna na dobre zagościła w naszych domach. Porządki, wypieki, ostatnie zakupy… Prezenty! tak prezenty to też bardzo ważny element towarzyszący temu magicznemu czasowi. O ile z prezentami dla kobiet nie mam nigdy problemu o tyle z tymi dla mężczyzn są… Zawsze wszystko mają i nic im nie potrzeba. Czy u Was jest podobnie ? Dziś mam dla Was zapachową propozycję na prezent dla Waszych mężczyzn. Jeśli jeszcze nie masz prezentu i czasu niewiele na wymyślanie czegoś extra, te zapachy będą na pewno czymś extra. Kupicie je w perfumerii Sephora stacjonarnie lub online.

CARTIER
L’Envol de Cartier

Nieomylnie męski i uskrzydlający, inspiruje do wielkości i sukcesów L’ENVOL DE CARTIER .Sekret tego aromatycznego eliksiru, który podsyca serce i umysł inspiracją i ambicją, to pasja z jaką został stworzony.

L’ENVOL DE CARTIER to zdecydowana i kontrastowa woda perfumowana, unikalny, transparentno orientalny zapach. Mocny i łagodny zarazem, pulsuje świeżością, aż stanie się pełniejszy, inspirując i uskrzydlając wszystkich, którzy go doświadczą. Miodowy zapach z Drzewem Gwajakowym, dodającym żywicznego charakteru i cech boskości tej ambrozyjskiej kreacji, moc L’ENVOL DE CARTIER polega na unikaniu tego co już znane.Niczym aktywna substancja, pyszny drzewny nektar, nasycony witalnością, do której dodana jest głębia waporyzowanego piżmaJego aura jest czysta, świetlista i lotna. Z tym zapachem, wraz z paczuli, stymulującym umysł do akcji, szybuj w górę… i nagle lot zdaje się możliwy.

CARTIER L’Envol de Cartier
BALMAIN HOMME

BALMAIN HOMME

Energetyczny, kreatywny i nowoczesny, mężczyzna Balmain odważnie łączy klasykę z wyjątkowymi ubraniami.Sylwetka jest wyrazista, męska, błyskawicznie rozpoznawalna dzięki charakterystycznym skórzanym pikowaniom. Współczesny, mocny i męski look  dla zdecydowanego mężczyzny.

Do metalicznej świeżości bergamotki dołącza dreszcz przypraw korzennych. Wyselekcjonowane przez kreatora Oliviera Pescheux, szafran i gałka muszkatołowa pozostawiają poczucie, że jest to równie zmysłowe co rześkie.  Energetyczna wibracja, która prowadzi do samego serca kompozycji. Zapach rezonuje skórą jak druga skóra, a subtelne liście fiołka przynoszą niespodziewany akord zakazanego owocu. Obfitość środkowej nuty i kontrastowy  zwrot ewokują niezależność  kreacji „made in” Balmain. Na koniec, w hipnotyzującym poruszeniu, cedrowe drzewo wmiesza się w słodycz tonkowca wonnego i zyska głębię w kontakcie z mchem.

ETAT LIBRE
D’ORANGE – HERMANN

Pączki czarnej porzeczki, czarny pieprz, galbanium, calypsone, geosmin, kadzidło, pepperwood, petalia, absolut róży, paczuli, ambroxan…

 Kto obok ciebie idzie lasem w najciemniejszą noc? W poemacie Victor’a Hugo, « À quoi songeaient les deux cavaliers dans la forêt », (O czym myśleli dwaj jeźdźcy w lesie) narrator mówi “z mojej strony, Hermann wyglądał jak cień”.  Wszyscy mamy cienie, nawet nocą w ciemnym lesie. Możesz nazwać swój inaczej: twój niewidoczny przyjaciel. Twoja świadomość, twoja dusza, być może nawet twoje dodatkowe ego. Twój cień mógłby mieć imię, jak Hermann. Twój cień mógłby też być zapachem. To twój towarzysz. Możesz się z nim kłócić, rzucać mu wyzwania, testować granice własnych zachowań. Możesz debatować nad szczególnymi momentami egzystencji. Ale nie możesz zgubić swego towarzysza, nigdy. To Twoje alternatywne Ja. W miarę upływu życia i kontemplowania jego znaczenia, zadajesz pytania, na które nie ma odpowiedzi. Kiedy czujesz się przytłoczony wątpliwościami, spójrz na swój cień. Może dostaniesz odpowiedź. Może nie. Ale przynajmniej odbędziesz interesującą rozmowę. ..

ETAT LIBRE D’ORANGE – HERMANN
BVLGARI Man Black Cologne

BVLGARI
Man Black Cologne

Inspirowana  fascynującą siłą powstającą ze spotkania lodowatej wody i ciekłej lawy wulkanicznej, Black Cologne to gorąca i chłodna zarazem wersja oryginalnego  Man in Black : Woda toaletowa, w duchu ultra –nowoczesności, celebrująca świeżość, spowitą w bardziej wyraziste, mocne składniki.

Zmrożony, przejmujący chłodem shot świeżości – nuty jednocześnie świeże i uzależniające. Sygnatura zmrożonego rumu z zieloną, cytrusową świeżością to  połączenie kontrastów. Świeżość, która błyskawicznie ujawnia swe uzależniające i zmysłowe nuty.

Kwiatowe, korzenne tchnienie -zapach ewoluuje z nut zielonych w kierunku świetlistego, kwiatowego serca, w którym neroli wzmacnia wrażenie świeżości.

Drzewno Zmysłowe – pełne i zmysłowe, drzewne nuty białego drzewa i piżm pozostawiają za sobą sensualną i komfortową sygnaturę. Iskrzące nuty korzenne nadają zapachowi charakter płonącej wody.

Autor