DIOR SAUVAGE – spotkanie siły ze szlachetną subtelnością 

Dior zaskakuje mężczyzn od zawsze, oferując im zapachy, które przeciwstawiają się chwilowym trendom i nikogo nie pozostawiają obojętnym.  Dior rozumie mężczyzn, potrafi uchwycić niuanse ich męskości, a także wyczuć ich zwątpienia, unikając niebezpieczeństwa banalnych kanonów. Potrafi się z nimi utożsamić.

DIOR SAUVAGE to wyraźna, mocna, świeża kompozycja wyrażająca spełnionego mężczyznę, to kompozycja dla mężczyzny autentycznego i prawdziwego. To próba balansu między zwierzęcym pierwiastkiem i wrodzonym wyrafinowaniem. Spotkanie Siły z Szlachetną Subtelnością.

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

DIOR SAUVAGE… BEZMIAR LUKSUSU

Kreator zapachów  DIOR FRANÇOIS DEMACHY stworzył ten zapach z myślą aby był on szlachetny i wywołujący dziką przyjemność. Najwyższa jakość składników naturalnego pochodzenia w bardzo dużej dawce pozwoliła stworzyć wyrazistą kompozycję wypełnioną powiewem wolności, w pustynnym, skalistym krajobrazie rozgrzanym do białości w promieniach słońca, które króluje na niebie w kolorze głębokiego błękitu.

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

Kompozycja zapachu oparta jest na drzewnej konstrukcji z nutami, które nawiązują emocjonalny dialog i wzajemnie się dopasowują..

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

W nucie głowy bergamotka Reggio jest jak mocny i świeży powiew wiatru, nasycona słońcem prowadzi w tańcu z unikalnymi pieprzowymi i gorzko owocowymi akcentami. Jej świeżość rozpływa się i niepodzielnie dominuje. To właśnie ją wybrał François Demachy i uformował według swojej wizji. Ponieważ lubi, gdy jego męskie zapachy wyróżniają się hesperydowym zawirowaniem. Soczysta Bergamotka „Sauvage” króluje w intensywnym stężeniu. Następnie w krajobrazie pojawia się Ambroxan, stopniowo uwalniający szlachetne piękno ambrowych nut. Początek jest wolniejszy, mniej błyskotliwy. Jeszcze się nie narzuca, jeszcze nie dominuje. Czeka, aż gwiazdorska cytrusowa woń osłabnie. Składnik pochodzenia naturalnego otrzymywany z drogocennej Szarej Ambry, rozwija morskie i zwierzęce nuty, zmysłowe, a jednocześnie ożywcze jak fale. Ma subtelny urok drewna wyrzuconego przez morze i wybielonego w słońcu. Jego siłą jest trwanie.

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

DIOR SAUVAGE
DIOR SAUVAGE

Flakon posiada znaki rozpoznawcze marki. Czarny, metalicznie lakierowany korek z grawerowanymi liniami nosi symbol CD. Czysta sylwetka, która należy do dziedzictwa Dior, staje się jeszcze bardziej luksusowa. Szkło jest ciężkie, gęste i ciemne jak atramentowy granat nocy, która stopniowo się rozjaśnia aż do dymnej półprzezroczystości. Każdy detal jest starannie dopieszczony: cienka srebrna powłoka została rozpylona na ściankach flakonu, tworząc subtelny efekt lustrzany, błyszczący i jednocześnie przezroczysty.

JOHNNY DEEP - DIOR SAUVAGE
JOHNNY DEEP – DIOR SAUVAGE

Twarzą zapachu DIOR SAUVAGE został JOHNNY DEEP , dla którego ten zapach wydaje się być stworzony.

Johnny Depp jest aktorem tajemniczym i niepozostającym w wytyczonych ramach.  Jego role składają się na portret aktorskiego geniuszu, zdolnego zarówno do odtwarzania postaci otwartych i szczerych, jak i mrocznych oraz melancholijnych. Jest to aktor który potrafi wyrazić na planie filmowym humor, szaleństwo, klasyczny szyk lub awangardowy styl.

 

Jest to zapach dla zdecydowanego, silnego mężczyzny, który podąża własnymi ścieżkami i nie ulega panującym trendom. Kiedy musi walczy ale nie narzuca się światu swoją trochę “dziką” osobowością. Spogląda w przyszłość nie obracając się za siebie. Nie jest marzycielem, nie unosi się nad ziemią… Stąpa po niej mocną, twardą stopą ale potrafi być też niezwykle romantyczny, czuły i wrażliwy. Kobiety uwielbiają jego mroczną, seksowną osobowość i zakochują się w dzikim spojrzeniu…. Każde spotkanie z nim jest to początkiem nowej przygody.

DIOR SAUVAGE

Autor