Zapach mojego mężczyzny – Bvlgari Man in Black

Kochani tym wpisem chciałabym zapoczątkować cykl o męskich zapachach , jakie nosi mój mąż, a które ja bardzo lubię . Może okażą się przydatne i ułatwią wybór przy okazji zakupów męskich zapachów na urodziny, jako prezent świąteczny czy też tak zwyczajnie aby sprawić przyjemność ukochanemu.

Dziś opowiem Wam zapachu Bvlgari Man in Black .

Bvlgari Man in Black to najnowszy zapach marki,  przedstawiający nowy aspekt męskości , uosobienie mężczyzny z grecko-rzymskiej mitologii, inkarnacja “Boga z Ziemi ”

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

Nieomylnie przyciąga uwagę , uwodzicielski ,niemal hipnotyczny zapach, dedykowany mężczyźnie, który jest uosobieniem bardzo nowoczesnej, oczywistej męskości o nadzwyczajnej mocy uwodzenia. To zapach dla mężczyzny współczesnego, dla którego czas ma znaczenie. Teraz i tu, dziś…

Man in Black elegancki i wytworny,  ubrany  w czarny garnitur ze złotymi dodatkami przyciąga uwagę , kusi i uwodzi od samego początku…

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

Nie sposób się oprzeć aby zatrzymać czas choć na ułamek sekundy i aby być tę chwilę dłużej w jego pobliżu ….

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

Ambrowo-rumowy akord otwiera zapach eksplozywną , korzenną nutą, która natychmiast uzależnia. Subtelne przyprawy napotykają narkotyczną sygnaturę ambrowego rumu, tworząc zaskakujący, przyciągający, słodki akrod.

Nuty głowy : świetliste, pulsujące , uzależniające . Naturalny Rum, Kardamon, Elemi, Cynamon

 

Skórzano – kwiatowe serce, zapach ewoluuje w stronę emocjonalną koncentrując się na magnetycznej tuberozie. Tajemnicza natura irysa w połączeniu ze szlachetnością skóry nie pozostawia wątpliwości co do męskości zapachu.

Nuty Serca : wyszukane, magnetyczne, arystokratyczne. Tuberoza , Konkreta Irysu, Akord Skórzany

 

Zmysłowa i intensywna głębia o ambrowym charakterze wywodzi się z ciepłej , fascynującej żywicy i siły gwajakowego drzewa.

Tytoniowy aromat tonkowca nasycił zapach urokiem, któremu ciężko się oprzeć, akord skórzany podkreśla wyrazistość Man in Black.

Nuta bazy: czarujące, uwodzicielskie , pieszczotliwe. Żywica Benzoin, Bób Tonka , Drzewo Gwajakowe

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

Flakon Bvlgari Man in Black wykonany z matowego, czarnego szkła ,całość uzupełniają złote napisy i czarno-złote wykończenie atomizera . Piękny flakon, który z pewnością przyciąga uwagę.

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

Bvlgari Man in Black jest to jeden z zapachów, który uwielbiam na moim mężu. Zapach utrzymuje się ponad 8 godzin. Początkowe , wyraziste nuty dodają drapieżnego charakteru,a pod koniec dnia delikatnie otulają ciepłą nutą ….

Zapach Bvlgari Man in Black dostępny jest w perfumeriach w pojemnościach :

100ml / 419zł

60ml/ 319zł

30ml/ 229zł

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

 

 

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab]Czym pachnie Wasz mężczyzna ? Jakie męskie zapachy Wam się podobają ?[/tab][/tabs]

Autor