#kiehlspolska

Jakiś czas temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego Butiku Kiehl’s  w Złotych Tarasach w Warszawie. Kosmetyki tej marki goszczą na stałe na mojej kosmetycznej półce , a o sympatii do nich świadczą liczne publikacje z recenzjami, tu na blogu .

„JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI, MOGĄC WAM SŁUŻYĆ.

To proste przesłanie stanowi najgłębszą istotę naszejlegendarnej, nowojorskiej marki. Przyświeca nam ono nieprzerwanie przezponad 160 lat – od chwili, gdy po raz pierwszy zaoferowaliśmy Wam nasze usługi.

Marka Kiehl’s, założona w Nowym Jorku w roku 1851, szczyci się swoim farmaceutycznym pochodzeniem i wysokiej jakości produktami do pielęgnacji skóry i włosów. John Kiehl założył swoją aptekę, aby zaspokajać indywidualne potrzeby każdego klienta, który przekraczał jej progi. Mając na względzie jego założenia, w kolejnych latach  kultywowała tradycję dbania o lokalną społeczność East Village – wszyscy odwiedzający sklep witani byli, niczym mile widziani sąsiedzi lub goście, którzy przychodzą z wizytą do domu. Postępując tak, farmaceuci i chemicy Kiehl’s zapoczątkowali tradycję indywidualnej obsługi klienta, która wkrótce obrosła legendą. Ponad 160 lat później magiczne praktyki Kiehl’s, zapewniające komfort i satysfakcję klienta, rozprzestrzeniają się po całym świecie, a firma nieprzerwanie zachwyca swoich klientów wysoką jakością produktów, które zapewniają zdrową kondycję ich skóry i włosów. Dziś nadal aktualne pozostaje przesłanie rodziny założycieli: „Jesteśmy szczęśliwi, mogąc Wam służyć.”

HISTORIA, KTÓRA SPINA KLAMRĄ TRZY STULECIA

1851: Wczesna historia Kiehl’s

Apteka Kiehl’s od połowy XIX wieku obsługiwała swoich klientów we flagowym sklepie u zbiegu 3 Alei i 13 Ulicy. W typowym dla tego okresu aptecznym stylu, Pan John Kiehl przywiązywał dużą wagę do obsługi swoich klientów, dostarczając im kuracje homeopatyczne i ziołowe, olejki lecznicze, herbaty i maści na rozmaite dolegliwości, opracowywane na podstawie starodawnych, roślinnych receptur, które stosowane są po dziś dzień.

Czy wiecie, że…? Są trzy logotypy Kiehl’s: logo przypominające ręczny charakter pisma, logo pisane wersalikami i farmaceutyczne logo „K”. Wszystkie w oryginalnym zamyśle zaprojektowane zostały na etykiety produktów. Decyzja o tym, który logotyp umieścić na poszczególnym produkcie opierała się wyłącznie na tym, ile było miejsca na etykiecie lub jakie etykiety pozostały jeszcze na wydrukowanej rolce. Obecnie logo pisane stanowi oficjalny logotyp firmy, ale niekiedy używamy również pozostałych. 

W 1998 roku, flagowy sklep Kiehl’s przeszedł pierwszą fazę rekonstrukcji wystroju wnętrza, która polegała głównie na przeniesieniu większości motocykli ze sklepu przy 3 Alei 107. Dzięki temu uzyskano więcej miejsca dla klientów i na ekspozycję produktów umieszczanych na prostych stojakach piekarniczych. W 2002 roku przeprowadzono drugą, znaczącą renowację sklepu. Właśnie wtedy firma Kiehl’s odzyskała pomieszczenie przy Rogu Gruszy, wraz z wejściem przy 3 Alei 105, co pozwoliło powiększyć przestrzeń sklepową. Kolejna renowacja, która miała miejsce w 2010 roku, polegała na stworzeniu kontuaru ekskluzywnych prezentów, który umożliwia klientom obserwowanie procesu tworzenia spersonalizowanych zestawów prezentowych – przygotowywanych i pakowanych przez Kiehl’s Customer Reprezentative.

Wrzesień 2014

Marka Kiehl’s, założona w Nowym Jorku w roku 1851, szczycąca się farmaceutycznym pochodzeniem i wysokiej jakości produktami do pielęgnacji skóry i włosów, 6 września otworzyła swój pierwszy polski butik w warszawskim C.H. Arkadia.  

Dziś możemy korzystać już z kilku butików w Polsce !

 

#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
#kiehlspolska
Autor