” Wymyślając Angel, chciałem stworzyć zapach, który przywoływałby smaki i słodycz dzieciństwa. Pragnąłem zbudować tak zmysłowe połączenie z perfumami, by osoba, która je nosi i którą kochasz pachniała tak wspaniale, by chciało się ją zjeść”

Thierry Mugler

Niebieska, przepyszna, uzależniająca…  A gdyby tak Angel był czekoladą?

Przez 25 lat, magia ikonicznego zapachu ANGEL Thierry MUGLERA uwodziła zmysły w wyjątkowym zapachowym uniesieniu. Nicolas Cloiseau– Szef Kuchni w La Maison Du Chocolate, Najlepszy Mistrz Czekolady we Francji, uchwycił te zachwycające smakowitością nuty: bergamotkę, czerwone owoce, pralinki, wanilię i paczulę, tworząc interpretację trzech akordów zapachu, aby następnie móc przetłumaczyć je na język trzech wyjątkowych czekoladek, wibrujących legendarnymi nutami zapachowymi Angel.

Cztery ręce, jedna kreacja 

Pierwszy tworzy zapach, który towarzyszy kobietom już od samego początku przebudzenia; drugi tworzy smakołyki, które uwodzą ich podniebienia. Twórca zapachu Olivier Cresp i szef kuchni Nicolas Cloiseau doskonale wiedzą jak budzić nasze uzależnienia. Są autorami wyjątkowych i prawdziwych emocji; emocji pierwszego spotkania, jedynego w swoim rodzaju wyrażenia i niezapomnianego smaku ulotności. Ta intrygująca współpraca jest eliksirem emanującym aromatami i wspólnym językiem, Razem, Mistrzowie swojego rzemiosła wyruszyli w zapachowo – smakowitą podróż. Niczym magicy zmysłów, wymyślili miejsce, w którym doskonałe harmonie mieszają się z niebiańskim, smakowitym i zmysłowym zapachem ANGEL, sprawiając, że jego splendor jest jeszcze potężniejszy.

ANGEL SUCRE THIERRY MUGLER 2017

Gwiazd – symbol, która od lat roztacza blask na całym świecie. Zarówno w modziem jak i w zapachach, MUGLER proponuje kreacje, które oślepiają i hipnotyzują zmysły. W zgodzie z kredo MUGLERA, ANGEL jest prawdziwym, zapachowym manifestem i zmysłową fantazją w swej najczystszej postaci. Zapachowy ślad i niezwykłej mocy i osobowości, który oddaje hołd czarującej, cielesnej i magicznej kobiecości. Niezrównany i natychmiast rozpoznawalny, zapach, który zrewolucjonizował perfumeryjny świat w 1992 roku, tworząc zupełnie nową rodzinę zapachów : orientalno-smakowych ( gourmand-oriental)

Wejście do La Maison Du Chocolat oznacza przeniesienie się do paryskiego świata szyku, stylu i ponadczasowych kodów. Oznacza przeżycie niezwykłego zmysłowego doświadczenia. La Maison Du Chocolat kocha rzucać wyzwania naszym smakowym upodobaniom, podarowując nam cudowne chwile, gdzie rozkosz obezwładnia i opanowuje nasze zmysły. Dzięki misternej pomysłowości, finezji kształtów, pasji i uwielbienia dla detalu, La Maison nieprzerwanie tworzy swoje kolekcje w duchu hedonizmu i haute couture. Pod batutą dyrektora kreatywnego Nicolasa Cloiseau, La Maison du Chococlat przekracza granice materiim odkrywając nowe pokłady smaku i emocji, które tworzą czarujący spektakl.

ANGEL SUCRE THIERRY MUGLER 2017
La Maison Du Chocolat ANGEL
25 lat Kultowego zapachu THIERRY MUGLER ANGEL

Pudełko z 14 czekoladkami dostępne będzie od 24 kwietnia w butikach La Maison Du Chocolat i online w cenie 25 Euro.

Cztery rodzaje czekoladek !

CZEKOLADA NIEBIAŃSKA

Wypełniona świeżością i werwą nuty głowy Angel. Aromatyzowany sycylijską bergamtoką, jego ganasz wydziela hesperydowe nuty, które mieszają się z pikanterią mandarynkowej galaretki. Delikatna mleczna czekolada, bogata i łagodna, podkreśla elegancję subtelnej mieszanki cytrusowych nut.

CZEKOLADA SMAKOWITA 

Czysta rozpusta. Wyjątkowe serce Angel emanuje łagodnymi i radosnymi smakami dzieciństwa. Nicolas Cloiseau przetłumaczył ten słodki zapachowy ślad na lekki jak piórko smak ptasiego mleczka o smaku waty cukrowej posypanej czerwonymi owocami. Czekolada została zrównoważona cienką warstwą pralinki, aby przywołać regresywne nuty znane z zapachów wesołego miasteczka.

CZEKOLADA ZMYSŁOWA 

Nuta bazowa Angel fascynuje urokiem swej cielesności, emanując nutami paczuli i wanilli. Nicolas Cloiseau napełnia swą czekoladę aromatem zmysłowych i enigmatycznych konotacji zapachu. Możemy prawie poczuć ciepło drzewnej, nieomal wędzonej, kakaowej esencji. Ganasz z gorzkiej czekolady z ziarnami wanilii delikatnie współgra z ostrzejszymi nutami paczuli, które nadają kreacji wyrazu.

CZEKOLADA GWIAZDA

Gwiazda otoczona madagaskarską czekoladą z cierpko – pikantnym posmakiem czerwonych owoców dopełnionym aromatem suszonych owoców.

W tym roku, flakon ANGEL EAU SUCREE to soczystość przezroczystego błękitu, chrupkiego jak cukierki. Gwiazda-Ikona oświetlona perłowymi refleksami, przywołuje najlepsze wspomnienia dzieciństwa: posypana cukrem, zmienia się w prawdziwy słodki smak.

To pyszna i figlarna interpretacja zapachu Angel, pachnący cukierek zrodzony z pikantnego powiewu świeżości i zachwycających anielskich uniesień. Jego składniki powodują skrajne, zderzające się ze sobą wrażenia zmysłowe : gorący i zimny, słodki i pikantny, chrupki i rozpływający się w ustach, świeży i zmysłowy.

ANGEL EAU SUCREE zabiera nas w podróż do świata przepysznej przyjemności opartego na trzech smakowitych akordach :

Pikanta rozkosz jagodowego sorbetu 

Musujący, soczysty smak pysznego sorbetu z soczystych, dojrzewających w słońcu czerwonych jagód, mami zmysły. Orzeźwiający i słodki sen, który należy smakować bez umiaru.

Słodka rozkosz karmelizowanej bezy

Najnowszy kaprys Angel : lekka jak powietrze, chrupiąca i rozkoszna przekąska. Zaproszenie do oddania się bez reszty akordowi karmelizowanej bezowej pokusy.

Zmysłowa rozkosz paczuli i wanilii

Zapachowe ucieleśnienie zmysłowej przyjemności. Przywołanie ekstremalnej, czarującej i urzekającej, uwodzicielskiej kobiecości “esencja kobiety” według Thierry’ego Muglera. Ten zmysłowy, orientalny akord charakteryzuje podpis zapachowy Angel, łączący drzewny majestat paczuli z otulającą miękkością wanilii.

Autor