Balmain Extatic

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Nowy zapach sygnowany logo francuskiego domu mody Balmain.

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Dom mody Balmain zarządzany przez dyrektora kreatywnego Oliviera Rousteinga w przeciągu ostatnich kilku lat pokazał swoje nowe oblicze i nadał mu sygnaturę glam-rock.

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Extatic  pachnące wcielenie Balmain to zapach , który reprezentuje luksus i drapieżny dotyk łącząc elegancję i odwagę.

Balmain Extatic
Balmain Extatic

“Extatic jest olfaktoryczną metaforą kobiety Balmain, mieszaniną pociągu dla lekkości bytu połączonego z niezwykle pewnym charakterem.”

Zapach zamknięty jest w eleganckiej , prostej butelce , wykonanej z grubego szkła i metalu z czarnymi i złotymi kontrastami. Skromny napis Extatic na butli uzupełniony jest bogactwem i przepychem formy zatyczki .Ona zrobiła na mnie duże wrażenie. Uwielbiam połączenie złota i czerni. W tym przypadku jest to wykonane niezwykle gustownie i luksusowo.

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Balmain, Extatic to kompozycja zapachowa , której nosem odpowiedzialnym za jej stworzenie jest Emillie Coppermann . Emmilie współpracowała dotychczas  między innymi z Givenchy, Karlem Lagerfeldem, Sonią Rykiel.

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Pachnidełko Extatcic to zapach o charakterze orientalno-kwiatowym . Emillie aby odtworzyć zapach ekstazy użyła aromatu kwiatów orchidei, róży, jaśminu , irysu wzmacniając bazowymi nutami kaszmiru i skóry. Pierwsze zapachowe akordy zawierają krystaliczną różę, gruszkę nashi i osmanthus. Sharry Baby- storczyk , pachnący czekoladą dominuje w sercu w towarzystwie mrocznego i seksownego irysu oraz jaśminu. Amyris , drzewo sandałowe , kaszmirowe z odrobiną skóry Barenia zamykają to aromatyczne i niezwykle uwodzicielskie dzieło.

Nuty głowy: róża, gruszka nashi, osmantus
Nuty serca: irys, jaśmin, orchidea
Nuty bazy: drewno kaszmirowe, skóra, amyris, drzewo sandałowe

Balmain Extatic
Balmain Extatic

Jego premiera odbędzie 4 lutego , dostępny w perfumeriach Douglas .

Balmain, Extatic  to uosobienie stylu bardzo atrakcyjnej i pewnej siebie kobiety. To zapach bardzo seksowny , inspirujący i zuchwały…. u mnie nuta irysa zawsze mile widziana w perfumach, także i te skradły moje serce rozbudzając zmysły  Piękny zapach uwodzi nie tylko mnie . rozpylone  wzbudzają zainteresowanie , a ja się czuję wyjątkowo. Zapach utrzymuje się 5-6 godzin, chętnie spryskuję sobie nadgarstki by mieć go bliżej .. “zawsze pod ręką” .  Otula zmysłowością i chęcią na więcej..  więcej.. 

Koniecznie sprawdźcie ten zapach , zanurzcie się w jego zmysłowych ramionach i zdobywajcie świat ! życie jest piękne nie tylko z irysem w La vie est Belle 😉 Extatic otwiera nowe drzwi , wchodząc przez nie dajcie się ponieść fantazji uwalniając swoje marzenia! Glam-rock i do przodu Kochani ! Chyba nawet lepiej brzmi jak Cocojambo 🙂

Tym miłym akcentem życzę Wam przyjemnej niedzieli 🙂

 

Autor