Balmain Extatic Intense Gold

Jakiś czas temu, a dokładnie początkiem tego roku pisałam o zapachu → Balmain Extatic, który stał się jednym z moich ulubionych zapachów. Orientalno – kwiatowy zapach, który otwiera aromat kwiatów orchidei, róży, jaśminu , irysu wzmacniając bazowymi nutami kaszmiru i skóry. Pierwsze zapachowe akordy zawierają krystaliczną różę, gruszkę nashi i osmanthus. Sharry Baby- storczyk , pachnący czekoladą dominuje w sercu w towarzystwie mrocznego i seksownego irysu oraz jaśminu. Amyris , drzewo sandałowe , kaszmirowe z odrobiną skóry Barenia zamykają to aromatyczne i niezwykle uwodzicielskie dzieło.

Dom mody Balmain zarządzany przez dyrektora kreatywnego Oliviera Rousteinga w przeciągu ostatnich kilku lat pokazał swoje nowe oblicze i nadał mu sygnaturę glam-rock. Extatic pachnące wcielenie Balmain to zapach , który reprezentuje luksus i drapieżny dotyk łącząc elegancję i odwagę.

„Extatic jest olfaktoryczną metaforą kobiety Balmain, mieszaniną pociągu dla lekkości bytu połączonego z niezwykle pewnym charakterem.”

Dom mody Balmain przedstawia nowy zapach :

Balmain Extatic Intense Gold

Balmain Extatic Intense Gold
Balmain Extatic Intense Gold

Nowa wersja zainspirowana bezpośrednio modą i akcesoriami Domu Balmain. Głęboka, błyszcząca czerń, z motywem ornamentu bransolety, jaką nosi modelka w wizuelu Extatic.

 

Nowa wersja zainspirowana bezpośrednio modą i akcesoriami Domu Balmain.  Głęboka, błyszcząca czerń, z motywem ornamentu bransolety, jaką nosi modelka w wizuelu Extatic.  Balmain Extatic Intense Gold bardziej zmysłowy i intensywny.  Balmain Extatic Intense Gold Edition zachowuje kwiatową sygnaturę oryginalnej Eau de Parfum dodając uzależniającą i wyrazistą osobowość. Złoty element akordów, bardziej ambrowy i balsamiczny: dla zmysłowych nut głębi.
Balmain Extatic Intense Gold

Flakon zapachu jest niezwykle elegancki i szykowny. Czerń i złoto to jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych . W tej wersji podoba mi się szczególnie. Grube , czarne szkło ze złotymi zdobieniami i niezwykle luksusowym korkiem stanowi idealne połączenie.

 

Balmain Extatic Intense Gold
Balmain Extatic Intense Gold

 

Balmain Extatic Intense Gold
Balmain Extatic Intense Gold

Jest jeszcze bardziej zmysłowy i intensywny.

Balmain Extatic Intense Gold  zachowuje kwiatową sygnaturę oryginalnej Eau de Parfum dodając uzależniającą i wyrazistą osobowość. Złoty element akordów, bardziej ambrowy i balsamiczny dla zmysłowych nut głębi. W przypadku tej edycji zapach Balmain Extatic  jest jeszcze bardziej drapieżny i zmysłowy. Bardziej intensywny i nietuzinkowy. Otula ale i pokazuje charakter , dla kobiety pewnej siebie, wyjątkowej i gotowej na nowe wyzwania. Mój ukochany w zapachach irys i wanilia wypełnia serce tego zapachu otulając . Jaśminowo-bergamotkowa nuta otwiera zmysły na coś niepowtarzalnego , a aromat ambry i drzewa kaszmirowego nie daje o sobie zapomnieć ….

Balmain Extatic Intense Gold
Balmain Extatic Intense Gold

 

GŁOWA:  Bergamotka, Osmantus, Jaśmin

SERCE:    Irys, Kwiat wanilii, Heliotrop

GŁĘBIA:  Ambra, Drzewo Kaszmirowe, Labdanum

Balmain Extatic Intense Gold to zapach , który uwodzi  bardzo długo, jego trwałość to około 8 godzin , nie można przejść obojętnie obok niego. Sam flakon stanowi piękną ozdobę toaletki , a noszenie go dodaje pewności siebie i zwraca uwagę osób będących w moich pobliżu .

Balmain Extatic Intense Gold jest limitowanym zapachem dostępnym w perfumeriach , 90ml/419 zł

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab]Znacie zapachy marki Balmain ? kolekcjonujecie edycje limitowane zapachów ? [/tab][/tabs]

Autor