Beautiful Belle Love to nowoczesna odsłona ponadczasowej orientalnej kompozycji, równie wyjątkowej jak panna młoda, którą symbolizuje. Każda warstwa tego unikalnego zapachu stanowi niezapomniany mariaż składników pozyskiwanych z najdalszych zakątków czterech stron naszego globu. 

PÓŁNOC: Ekscytacja i oczekiwanie: Historia miłosna spod znaku naszej kompozycji rozpoczyna się na półkuli północnej, gdzie zapach otwiera połączenie francuskiej szałwii i akordu zielonego liścia figowego, które przeplata się z połyskującym tunezyjskim olejkiem neroli wnoszącym do kompozycji nutkę świeżości. Drogocenny irys florencki oraz romantyczna esencja róży tureckiej nasyca ją z kolei niezwykle kobiecą, romantyczną nutą kwiatową, która sprawia, że gotowe na miłość od pierwszego wejrzenia serce zaczyna bić szybciej. 

WSCHÓD: Egzotyczny blask: Na Dalekim Wschodzie egzotyczne nuty migdałów wzbudzają czystą namiętność wzmocnioną akordami ambry i białej herbaty. Stopniowo powstaje harmonijny aromat przywodzący na myśl ponadczasowe obyczaje i rytuały Orientu. 

POŁUDNIE: Pełna blasku zmysłowość: Południowe ciepło zapewnia warunki sprzyjające rozkwitowi romansu. Mariaż luksusowej wanilii madagaskarskiej i serce indonezyjskiej paczuli uwodzą zmysły i nadają pannie młodej blask w najważniejszym dniu jej życia.  Najwyższy stopień absolutu brazylijskiej fasoli tonka wzmacnia ów blask, zapewniając kompozycji charakterystyczną głębię, teksturę i zmysłowość. 

ZACHÓD: nowoczesność i otwartość: Nasza historia miłosna pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia dzięki dwóm ekskluzywnym składnikom z Zachodu.  Nowoczesny, niepowtarzalny blask akordu piżma illumina intensyfikuje świetlistą teksturę zapachu miękką zmysłowością, a nuty miodu z kwiatów pomarańczy nadają mu słodycz zapowiadającą miłość na wieki. 

BEAUTIFUL BELLE LOVE NOWY ZAPACH OD ESTÉE LAUDER

Flakon Beautiful Belle Love dopełnia urzekającą opowieść o miłości umieszczoną na szczycie kryształowego wieczka pełną wdzięku różowo-złotą obrączką,  która symbolizuje nieprzemijające uczucie. Przez przezroczyste szkło można podziwiać różany odcień perfum. Buteleczka posiada subtelny, pofałdowany kształt przywodzący na myśl wijący się tren sukni ślubnej. Napis “miłość” nie pozostawia wątpliwości co do charakteru i przesłania kompozycji. 

Autor