Boucheron Quatre dla mnie, dla Niego, dla nas…..

 

Zapachy BOUCHERON QUATRE to nowoczesna i olfaktywnie śmiała interpretacja ikonicznych pierścieni Domu Biżuteryjnego Boucheron. Ekspresja subtelnej harmonii nowoczesności i dziedzictwa marki: innowacja i tradycja, rock i szyk.

Asertywne i współczesne, odsłaniają siłę charakteru i charyzmę tych, którzy je noszą. Adresowane do współczesnej pary, która cieszy się życiem, żyje zgodnie z duchem swoich czasów. Wybrali pierścień Boucheron QUATRE jako symbol ich historii, ich więzi i dziedzictwa.

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Znają się już tyle lat… tyle ścieżek razem wydeptali, tyle pięknych wspomnień… ona często myśli tym czy to możliwe, czy to się kiedyś może skończyć… bo to aż nierealne by dziś, w tej gonitwie mieć siebie, tak naprawdę… być tak blisko ….. Bardzo szybko postanowili być razem już na zawsze … jedno, to  pierwsze spotkanie zadecydowało o całym ich życiu …. Słyszała wiele razy, że nie może kochać kogoś bardziej niż siebie, słyszała to również od niego… ale czymże byłaby jej miłość gdyby nie pełne oddanie…. z czasem on to zrozumiał… kocha ją bardziej niż siebie…. jeszcze chwila błogiego lenistwa, wtuleni w siebie planują nowy dzień, który jak zwykle wypełniony jest po brzegi…

Młodzi, nowocześni… bardzo mocno związani ze sobą…. najchętniej czas spędzają w swoim towarzystwie. Nie dzieli ich praktycznie nic…

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Celebrują poranki, to ich ulubiona pora dni kiedy to jeszcze wszystko przed nimi…. ona, zadbana, zawsze z nienagannym manicure i niewymuszonym uśmiechem śledzi kosmetyczne nowości przeglądając pisma, on często zamyślony łapie chwile relaksu przy ulubionym rock’u… zawsze marzył o tym by grać na gitarze…. jeszcze spełni nie jedno marzenie bo ma ją….. mają siebie….

Wiele lat uczyli się siebie, dziś razem poznają miejsca, których nigdy wcześniej nie widzieli, razem planują, razem celebrują jedzenie i drobne przyjemności, smakują każdą wspólną chwilę i wydaje się, że nigdy się sobą nie nasycą…

Wspólna kawa to ten moment, którego nie może zabraknąć w ciągu dnia…. tego dnia przy kawie mieli zaplanować kolejną wspólną podróż…. ona już była gotowa do wyjścia, zrobiła obojgu kawę, on właśnie golił się w łazience… ona jeszcze musnęła rzęsy tuszem, umalowała usta i usiadła, żeby spokojnie wypić kawę…oparła się na krześle, zamknęła oczy, głowę przechyliła do tyłu, na ustach pojawił się uśmiech, do samej siebie… pomyślała: jest mi tak dobrze… Wychylił się z łazienki, żeby zapytać gdzie jest jego zapach, nie otwierając oczu odpowiedziała – jest ze mną… tuż obok mojego… spojrzał na jej odchyloną głowę, tajemniczy uśmiech i półprzymknięte powieki, i już wiedział, że dziś znów nie wyjdą o czasie… ale to nic, zupełnie nic…

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Nie dzieli ich nic… w tym na pozór panującym chaosie oni się odnajdują… tu jej pomadka, tam jego zegarek, pędzel do makijażu i płyty z filmem, który planują obejrzeć wieczorem….. tak im jest dobrze, nie tracą czasu na zbędne porządki i szufladkowanie rzeczy wedle ich przeznaczenia. Mają tyle innych fajnych rzeczy do zrobienia, że nie będą się przejmować tym co tak mało istotne….

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Zapachy, które noszą obydwoje odzwierciedlają ich osobowość, wiarę w przyszłość, pewność siebie, siłę charakteru, styl życia i niezachwianą, wewnętrzną elegancję. Takie są właśnie Boucheron Quatre – owocowo kwiatowa, elegancka i promienna woda perfumowana dla niej i wyrazista, drzewno aromatyczna woda toaletowa dla niego.

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Flakonom o smukłych, graficznych liniach towarzyszą grawerunki.: wolna interpretacja fryzu godronowego dla Niej, motyw „Clou de Paris” dla Niego .

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

Korki są autentycznymi replikami pierścieni, dodając moc i elegancję już wyjątkowym flakonom: Złoto i biała emalia dla Niej; Białe złoto i czarna emalia dla Niego.Wyposażone w system on/off korki akcentują nowoczesny, architektoniczny styl designu.

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

BOUCHERON QUATRE for Women, nowoczesny i ponadczasowy, dla kobiety, która łączy style, śmiałość z elegancją, ona natychmiast przyciąga uwagę każdego, nie tylko mężczyzn ale i kobiety na nią spoglądają ukradkiem, marzą być taka jak ona… kiedy trzeba zakłada wysokie, czarne szpilki i czerwoną sukienkę by pokazać,że to ona tu rządzi…. ale w domowym zakątku wkłada puchate kapcie, otula się wełnianym kocem i zawsze jest tak blisko niego jak tylko się da….. choćby jednym paluszkiem ale musi go czuć…

Moja ukochana czerwona porzeczka, jaśmin, sambac, esencja róży bułgarskiej, różowy pieprz ułożone na wielbionym piżmie … nie potrzeba mi nic więcej by czuć się dobrze, są to bliskie memu sercu nuty…. uwielbiam ….

 

BOUCHERON QUATRE
BOUCHERON QUATRE

BOUCHERON QUATRE for Men. Siła jego charakteru jest kojąca, asertywna zmysłowość – uwodzicielska.
Bawi się swą naturalną charyzmą: jednego dnia – romantyczny i czarujący, następnego dziki i odważny. Bergamotka i cytrusowe nuty dojrzałej limonki ułożone na liściach fiołka, lawendy i geranium, a nad wszystkim czuwa absolutnie doskonała paczula…. to on dojrzały, pełen planów na przyszłość kocha się na nią patrzeć tak po prostu…. kocha z nią być … kocha nad życie …..

Ta propozycja Boucheron to zapachy obok których nie sposób przejść obojętnie…. zarówno męska jak i damska kompozycja uzależnia, chce się ją mieć blisko, tak jak tych dwoje, zawsze razem i zawsze blisko ….

Jeśli jest on/ona pomyśl chwilę o tym co Was łączy… dzisiaj bądź bliżej niż zwykle… bo czasami bywa za późno……

 

 

Autor