“Wyobraziłem go sobie jako miękki i zmysłowy woal “ mówi o najnowszej kompozycji kreator zapachów Chanel, Olivier Polge. Coco Mademoiselle L’Eau Privée ma otulać nas, gdy śpimy. Stwarzać wokół nas aurę tajemniczości.

Klasyczny zapach Coco Mademoiselle to od wielu lat stała pozycja na mojej zapachowej półce. Od wielu lat mam zawsze jeden flakon w zapasie. Kocham całym kosmetycznym sercem bo przywołuje piękne wspomnienia. To zapach, który kupiłam za pierwszą swoją wypłatę po studiach. Byłam ogromnie duma, że noszę właśnie zapach Chanel. Coco Mademoiselle.

COCO MADEMOISELLE L’Eau Privée. Esencja kobiety śmiałej i wolnej. Łagodny i zmysłowy zapach owocowo-orientalny, stworzony specjalnie na noc. L’Eau Privée ma lekką kompozycję, która umożliwia intensywne i szczodre perfumowanie każdej nocy… Zapach, który pozwala na zapomnienie o reszcie świata i pobycie samej ze sobą… To lżejsza wersja klasyka, która pięknie się nosi również w ciągu dnia. Niezwykle otulający zapach, ciepły i promienny… ma w sobie wszystko czego potrzebuję by czuć się bardzo kobieco i zmysłowo.. ale też roztacza nutkę tajemniczości wokół… z jednej strony mówi, nie przeszkadzaj chcę być tylko z Tobą, a z drugiej strony subtelnie zaprasza…. Piżmo, które dominuje w klasycznej wersji Mademoiselle łagodzi jaśmin i płatki róży. Jest znacznie mniej drzewnych nut, które zostały zastąpione świeżą mandarynką…

Zapach zamknięty w pięknym flakonie ze szronionego szkła, ozdobiony wyjątkowym korkiem… Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem nowości zapachowych marki Chanel. Większość kompozycji wpisuje się moje zapachowe gusta.

COCO MADEMOISELLE L’Eau Privée
Coco Mademoiselle
Autor