Chanel Le Vernis Desirio 643

Moja kolekcja lakierów do paznokci regularnie uzupełnia się o nowe pozycje. Od czasu , kiedy poznałam lakiery Chanel i Dior rzadko kupuję jakieś inne. Zawsze wydawało mi się cena około 100zł to dużo za lakier, ale zamiast kupować 3 lakiery  za około 45 zł , dziś decyduję się raz na jakiś czas na lakier , co do których nie mam żadnych zastrzeżeń. Lakiery marki Chanel i Dior są moimi ulubionymi, bardzo lubię również Guerlain . Lakiery Chanel należą do lakierów , które w większości kryją już jedną warstwą , mają piękne kremowe wykończenie, nie odpryskują , a kolor praktycznie przez cały czas noszenia jest taki sam. Podobnie sprawa się ma z lakierami Dior czy Guerlain. Dlatego też tak chętnie po nie sięgam i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wraz z wiosną , każda marka wprowadza nowe , z reguły limitowane odcienie lakierów do paznokci , a ja czekam na te kolekcje z niecierpliwością ! Już od samych zapowiedzi makijażu Chanel moją uwagę zwróciły dwa kosmetyki. Lakier Desirio i piękny róż , o którym pewnie niebawem również napiszę :)Dziś Kochani poznajcie lakier Chanel Le Vernis Desirio 643

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Chanel Le Vernis Desirio 643, pochodzi z wiosennej kolekcji makijażu Chanel REVERIE PARISIENNE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chanel Desirio 643 to piękna, soczysta fuksja , która w każdym oświetleniu inaczej wygląda. Zatopiona w niej malina , nadaje chłodnego wyrazu a mimo to bardzo energetyzująco prezentuje się na dłoniach. Ja kocham wszelkiego rodzaju różowości na paznokciach, dlatego też z całej kolekcji to właśnie ten lakier najbardziej mi się spodobał.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cienki , ale bardzo precyzyjny i wygodny w użyciu pędzelek sprawia, że nawet mniej wyćwiczona dłoń w malowaniu paznokci spokojnie sobie poradzi z pomalowaniem. Konsystencja lakieru również nie nastręcza trudności w aplikacji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć lakier nałożony na paznokcie w jednej warstwie! Nie wszystkie kolory jakie mam z Chanel kryją jedną warstwą ale większość i ten do tej większości zdecydowanie należy.

SONY DSC

Chanel 6_Fotor_Collage

Chanel 6_Fotor_Collage 11

Druga warstwa pogłębia jeszcze bardziej kolor , ja celowo nałożyłam jedną abyście mogli zobaczyć naprawdę dobre krycie. Lakier bardzo szybko schnie, nie smuży podczas nakładania. Nie blaknie w trakcie noszenia i wytrzymuje około 4 dni, ścierają się delikatnie tylko końcówki. Ale ja w sumie nie miałam jeszcze żadnego lakieru , który na końcówkach by się nie ścierał mimo ,że nie noszę długich paznokci.

Jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście lakierów Chanel gorąco polecam ! Kolor Desirio jest wyjątkowy i to chyba najładniejszych odcień wśród lakierów jakie nie tylko marka Chanel ale wszystkie marki proponują na wiosnę 2015:)

Kochani, zapraszam również do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym możecie zobaczyć jak  łatwo i szybko maluje się tym lakierem paznokcie :

 Jakie kolory u Was na dłoniach wiosną ?Znacie lakiery Chanel?

Autor