Dior Addict Eau de Toilette 

Dior potrafi marzyć i spełniać marzenia. O kobietach i dla kobiet, ich urody, przyjemności i wolności. Od 1946 roku Christian Dior, który króluje na Avenue Montaigne zyskuje miano „Master of Wonder”. Wciela się w czarodzieja, który potrafi przywrócić radość życia kobietom po okrutnej wojennej otchłani. Twórcze natchnienie nadające tożsamość marce jest jak tchnienie życia. Również dzisiaj ta witalna siła oddziałuje z całą mocą, ucieleśniając pragnienie radości, młodości i odważnych wyzwań.

Dior Addict Eau de Toilette

Twórca zapachów Dior François Demachy stworzył nową, wielowątkową Wodę Toaletową o natychmiastowej sile przyciągania. Zapach urzeka oryginalnością i szlachetnością. Kobieca kompozycja odważa się na nieoczekiwany akcent drzewny w postaci nut drogocennego i zmysłowego drewna sandałowego. Rewolucja unikalnych akordów Dior Addict znajduje wyraz w obrazach. W imponującej scenerii zamku kultowi twórcy nowojorskiego undergroundu dają się ponieść marzeniu Dior. Reżyser Harmony Korine i fotograf Ryan Mac Ginley spotykają się, by wspólnie stworzyć wizerunek Dior Addict.

Dior Addict Eau de Toilette 2

Addict is my Dior

Podróż do krainy marzeń zapachu Dior Addict, która otwiera drogę do innego świata i wywołuje zmysłowe uniesienie. Zapachowy sezam prowadzi do świata nasilonych i burzliwych uczuć. Magiczna alchemia. Addict is my Dior

Dior Addict Eau de Toilette
Dior Addict Eau de Toilette

W onirycznym, zamkowym wnętrzu karuzela tworzy centralną scenę. Obrazy wirują w szalonym śnie,w którym eksplozja barw otwiera drogę do wolności. Podróż pozwala przejść na drugą stronę lustra.
Pełna wdzięku poszukiwaczka skarbów odkrywa swoją nową tożsamość, w świecie, który potrafi pogodzić senne marzenie i rzeczywistość. Surrealistyczna, poetycka ucieczka ku wolności.

Udrapowana w kwiecistą, brokatową tkaninę Pani swojego królestwa obraca
się w szalonym piruecie, olśniewając
urodą w stylu Couture, z nagimi ramionami, monumentalna i wyzwolona.

Rzuca zgubne spojrzenia, po czymw mgnieniu oka zmienia się w kobietę tryskającą humorem, badając bez wytchnienia meandry emocjonalnego marzenia.

Temu przeżyciu nie można się oprzeć, gdyż pamięć przeplata się w nim z zapomnieniem, a rzeczywistość z sennym marzeniem.

Szaleństwo ma swoje zalety, gdy pozwala nam ujrzeć świat na miarę naszych oczekiwań. Dior Addict, inicjacja uczuć.
Dior Addict, sezam otwierający niepowtarzalny, wyczarowany na nowo świat.

Dior Addict Eau de Toilette
Dior Addict Eau de Toilette

 

Flakon staje się jeszcze bardziej „Addict”, przybierając szlachetny styl i potwierdzając wyrafinowaną tożsamość. Jego sylwetka jest kultowa, urzekająca elegancją haute couture. Świetlisty flakon wibruje energią. Bardziej graficzna linia nadaje mu wygląd kolekcjonerskiego przedmiotu. Metalowa nakrętka wieńczy odwieczny gest. Półprzezroczyste szkło kryje w swoim wnętrzu eliksir mieniący się złocistymi refleksami. Energetyczny, przyciągający i uzależniający kształt zniewala elegancją.

Dior Addict Eau de Toilette
Dior Addict Eau de Toilette

Wykreowana przez twórcę zapachów Dior François Demachy nowa Woda Toaletowa Dior Addict jest kompozycją kwiatowo-owocowo-drzewną o wyrazistym temperamencie, która tryska świeżością, podkreślając z elegancją zmysłowe akordy.

Świeży i wyrafinowany zapach kwiatowo-drzewny .Mandarynka sycylijska łączy się z jaśminem Sambac i tunezyjskim olejkiem pomarańczowym na tle drzewnego olejku sandałowego z akcentem waniliowym.

W nutach głowy sycylijska mandarynka przyciąga wesołością, zatacza cytrusowe i owocowe kręgi. Białe kwiaty jaśminu Sambac i tunezyjskiej pomarańczy Neroli łączą się ze zmysłowym i subtelnym tłem drzewnym złożonym z esencji z drzewa sandałowego podkreślonego akcentem wanilii.

François Demachy wybrał esencję z drzewa sandałowego, który uchodzi za jedną z najbardziej kultowych nut perfumeryjnych i nadał nowej Wodzie Toaletowej Dior Addict drzewny, szlachetny charakter.

Rzadkie, święte, kosztowne, boskie… drewno sandałowe obsypane jest superlatywami, wywołując mistyczną atmosferę.

Dior Addict Eau de Toilette
Dior Addict Eau de Toilette

Dior Addict Eau de Toilette to bardzo świeża propozycja zapachowa, dla mnie zupełnie inna niż woda perfumowana mimo że w wodzie perfumowanej również znajdziemy jaśmin i pomarańczę … tu jest inaczej, bardziej rześko, słonecznie i cytrusowo , lekko i wakacyjnie. Zapach nie przytłacza , a tworzy niewidzialną , baśniową aurę , którą chce się ciągle czuć …spryskanie nadgarstków kończy się ciągłym trzymaniem rąk przy twarzy… Jaśmin, który bardzo lubię w zapachach daje tu o sobie znać i cudnie się komponuje z cytrusami… podoba mi się to połączenie. Każdy zapach cytrusowy wzbudza u mnie pożądanie więc ten zapach wpisuje się idealnie w moje gusta zapachowe.  Trwałość u mnie podobnie jak w przypadku Miss Dior Bouquet , czyli 5-6 godzin. Jak na wodę toaletową jest to dobry wynik 🙂

Dior Addict Eau de Toilette
Dior Addict Eau de Toilette

Zwiastun Nowego zapachu Dior Addict Eau de Toilette : bardzo baśniowo i tajemniczo…

Mieliście okazję  poznać ten zapach ? Ciekawa jestem Waszej opinii 🙂

Autor