[fusion_text]

DIOR Addict Eau Fraiche 

Z cyklu “pachnące wtorki Ines Beauty” 

Dior potrafi marzyć i spełniać marzenia. O kobietach i dla kobiet, ich urody, przyjemności i wolności. Od 1946 roku Christian Dior, który króluje na Avenue Montaigne zyskuje miano „Master of Wonder”. Wciela się w czarodzieja, który potrafi przywrócić radość życia kobietom po okrutnej wojennej otchłani. Twórcze natchnienie nadające tożsamość marce jest jak tchnienie życia. Również dzisiaj ta witalna siła oddziałuje z całą mocą, ucieleśniając pragnienie radości, młodości i odważnych wyzwań.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podróż do krainy marzeń zapachu Dior Addict, która otwiera drogę do innego świata i wywołuje zmysłowe uniesienie. Zapachowy sezam prowadzi do świata nasilonych i burzliwych uczuć. Magiczna alchemia. Addict is my Dior.

Lato, czas kiedy wkładamy zwiewne sukienki, otaczamy się kolorami, które przywołują na myśl piękne słoneczne dni. Często nasz makijaż ogranicza się do minimum, używając tylko tuszu do rzęs i błyszczyka w soczystym, letnim kolorze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lato, to czas kiedy odkładamy na bok, ciężkie , otulające zapachy i szukamy świeżości. Lato to czas kiedy w perfumeriach swoją premierę mają zapachy, które nie przytłaczają, a swoją subtelnością podkreślają naszą obecność. Jednym z zapachów, który dzięki swojej lekkości i świeżości towarzyszy mi podczas ciepłych, słonecznych dni jest zapach Dior Addict Eau Fraiche. Jest to zapach kwiatowo-owocowy zapach reprezentujący dziewczęcy sposób bycia.Musujący i ostry, świeży i drzewny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kalabryjska bergamotka, frezja i konwalia tworzą kwiatowy, radosny koktajl z białym, powlekającym piżmem w tle. Wszystko jest wyważone i spójne.  Zapach nie przytłacza, a tworzy niewidzialną, baśniową aurę, którą chce się ciągle czuć. Radość, uśmiech, delikatny powiem wiatru, różowa letnia sukienka… 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dziewczyna ubrana w ten zapach jest tryskającą, pełną osobliwego uroku kobietą.  Piżmo , które otula zmysłowością dodaje pewności siebie i sprawia, że może więcej niż się jej wydaje ! Zapach bardzo energetyczny! Dla młodej , szukającej czegoś więcej niż tylko świeżości kobiety. Kobiety , która odkrywa siebie codziennie na nowo, pełnej entuzjazmu i gotowej na nowe wyzwania. Kobiety , która swoją nietuzinkową subtelnością, zmysłowością  sprawia, że wszystko dookoła nabiera innego wymiaru. Dla Niej zawsze świeci słońce! Świat się kręci tysiącem kolorowych barw  i to od Niej zależy wschód i zachód słońca !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Flakon „Addict”, przybierając szlachetny styl potwierdzający wyrafinowaną tożsamość. Jego sylwetka jest kultowa, urzekająca elegancją haute couture. Świetlisty flakon wibruje energią. Graficzna linia nadaje mu wygląd kolekcjonerskiego przedmiotu. Metalowa nakrętka wieńczy odwieczny gest. Półprzezroczyste szkło kryje w swoim wnętrzu eliksir mieniący się różowymi refleksami. Energetyczny, przyciągający i uzależniający kształt zniewala elegancją.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od czerwca tego roku zapach dostępny jest w pojemności 30ml, co stanowi idealną pojemność do zabrania ze sobą na wakacje czy noszenia go na co dzień w torebce. Utrzymuje się 3-4 godziny. Jeśli szukacie świeżego, kwiatowego zapachu polecam serdecznie.

Znacie zapachy Addict marki Dior ? [/fusion_text][person name=”Ines Beauty ” title=”autor recenzji ” picture=”https://www.inesbeauty.pl/wp-content/uploads/2015/07/P7131188.jpeg-10.jpg” pic_link=”” linktarget=”_self” pic_style=”none” pic_style_color=”” pic_bordersize=”0″ pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”0″ social_icon_boxed=”yes” social_icon_boxed_radius=”4px” social_icon_colors=”#ffffff” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=”top” email=”ines@inesbeauty.pl” facebook=”https://www.facebook.com/pages/Inesbeauty/533731150044118″ twitter=”” instagram=”https://instagram.com/inesbeautypl/” dribbble=”” google=”” linkedin=”” blogger=”” tumblr=”” reddit=”” yahoo=”” deviantart=”” vimeo=”” youtube=”” pinterest=”” rss=”” digg=”” flickr=”” forrst=”” myspace=”” skype=”” paypal=”” dropbox=”” soundcloud=”” vk=”” class=”” id=””][/person]

Autor