Misją Dior było zawsze szczęście kobiet. Jest to dewiza marki i nić przewodnia od momentu rozpoczęcia działalności w 1947 roku, u progu nowej ery po mrocznych latach wojny aż do dziś, gdy na scenę wkracza nowe dzieło. Dusza Dior nieustannie głosi hymn na cześć kobiecości, luksusu i przyjemności.  Liczna i wymagająca rodzina  Dior okazała się tak absorbująca, że od blisko 20 lat nie była ogłaszana premiera nowego wielkiego zapachu dla kobiet. Ale znowu zawładnęło marką przemożne pragnienie stworzenia niepowtarzalnego zapachu. Marka Dior wyszła oczywiście z założenia, że musi spełniać ideał Dior, który nadaje szczęściu postać wizjonerskiego, wszechogarniającego luksusu. Nowy zapach trzyma się wiernie tak wytyczonego kierunku, uosabiając obietnicę szczęścia glamour w niezmąconej formie. Jest nowym wyznaniem miłości do życia. Historią, która jeszcze nigdy nie została opowiedziana, ekspresją naszej istoty i darem dla kobiet. Jakby sam mistrz Christian Dior stanął znowu przed marką i polecił życzliwym, lecz jednocześnie stanowczym głosem : « Zróbcie zapach, który będzie pachnieć radością! Dziś przedstawiam kolejną odsłonę zapachu szczęścia ! DIOR Joy Intense ! perfumy, które zatrzymują i nadają chwili barw, czyniąc ją wyjątkowym doznaniem.
JOY by Dior to zapach szczęścia, w którym główną rolę grają wibrujące akordy kwiatowe ukazujące swoje prawdziwe piękno. W tej burzy kwiatów, François Demachy skomponował kremową i drzewną nutą. Natychmiastowa i uderzająca zmysłowość kompozycji tworzy zniewalający wzrost energii. Eksplozja szczęścia pozostawiająca za sobą smugę tysiąca kolorów.

„Ideę nowego zapachu JOY by Dior oparłem na koncepcji burzy kwiatów rozbłyskujących jasnym promieniem, niczym fajerwerki. Chciałem podkreślić aspekt sensualności i rzucić na nie nowe światło. Zwiększając moc nuty drzewnej, w bardziej sensualnej nucie, uwydatniłem wrażenie jakie kreuje zapach.” François Demachy, Twórca Zapachów Dior

DIOR Joy Intense
DIOR Joy Intense
DIOR Joy Intense
Autor