DIOR Poison Girl

DIOR Poison Girl

Jako dziecko uwielbiałem płatki Róży Majowej w cukrze, które stanowią specjalność tego regionu. Z tego wspomnienia pozostał mi smak „chrupiącego” kwiatu, który stał się inspiracją dla zuchwałej uwodzicielskiej mocy Poison Girl

François Demachy

DIOR Poison Girl

 Poison to znacznie więcej niż zapach. To historia kobiecości według Dior, owiana aurą skandalu, wbrew przyjętym kanonom.  Bulwersująca zmysły do tego stopnia, że na równi urzeka, co budzi sprzeciw. Mit powraca w oryginalnym, wielkim zapachu Dior,  który przybrał postać kobiety Poison Girl  głoszącej swój prowokacyjny manifest : “I AM POISON” ! Party girl Należy do pokolenia Girl Power 2.0, nie boi się niczego. Jest swobodna i pewna swej siły. Potrafi być uwodzicielska. Zapach jest jej znakiem rozpoznawczym. Odważny i seksowny. Zapach współczesnej dziewczyny, który wyraża jej wszystkie pragnienia, bez zahamowań, która nie musi walczyć o swoją wolność, ponieważ urodziła się wolna.

DIOR Poison Girl

DIOR Poison Girl

François Demachy stworzył DIOR Poison Girl dla pokolenia młodych kobiet, które nie kryją swojej siły uwodzenia. Ponieważ w dzisiejszych czasach wszystko dzieje się szybciej i z większym natężeniem. Dobierał surowce o szerokim wachlarzu pełnych ekspresji niuansów. Stworzył słodko-gorzki zapach kwiatowy. Szlachetnie urodzona kompozycja, z elegancją godną Dior odważnie łączy nuty czarujące z zuchwałymi.

DIOR Poison Girl

Legendarnego zapachu DIOR Poison nie znam zupełnie. Nie miałam okazji nigdy nawet powąchać. Ciężko mi się dlatego też odnieść i porównać obydwa zapachy.

DIOR Poison Girl to zapach, którego początkowe nuty owocowe – gorzka pomarańcza budzi pragnienie. Kwaskowy, pobudzający zmysły wstęp podkreśla cielesne piękno róży i ociera się o zmysłowość wenezuelskiej fasoli tonka. Bardzo apetyczna fasola otacza delikatnym akcentem goryczki, a waniliowe i migdałowe nuty zmysłowo otulają…

W jego słodkiej krągłości pojawiają się nieoczekiwane tonacje, które utrwalają się w pamięci…

Akord wanilii podkreśla wdzięk, któremu nie można się oprzeć. Współgrająca z tą zmysłową kombinacją nuta balsamu Tolu pieści i uspokaja.

Tło zanurza się w gęstej, drzewnej, mocnej i mlecznej zmysłowości drewna sandałowego ze Sri Lanki

Serce DIOR Poison Girl jest mocne, gdyż króluje w nim Róża. Niespokojna i ekspresyjna Esencja Róży Damasceńskiej łączy się z Absolutem Róży z Grasse, która stanowi kwiatową kwintesencję nawiązującą do cudownych wspomnień François Demachy z Grasse.

DIOR Poison Girl

Zapach bardzo ładnie układa się na skórze już od początku. Ta słodko – gorzka nuta aktywna jest praktycznie przez cały czas trwania zapachu. Uwielbiam w tym zapachu słodycz i jej frywolność. Nosząc ten zapach czuję się swobodnie i dziewczęco, zadziornie. Jest to zapach niosący radość i wywołujący uśmiech. Jestem pod wrażeniem jego trwałości. Utrzymuje się na mojej skórze do 7-8 godzin. Bardzo dobry wynik.

Polecam sprawdzić w perfumerii ten zapach. Dla mnie to zupełnie coś innego niż znane mi do tej pory zapachy marki DIOR. Mam wielką chęć poznać klasyczny zapach DIOR Poison.

DIOR Poison Girl
DIOR Poison Girl
Autor