EISENBERG Ekstrakty L’Art du Parfum

 

EISENBERG  Ekstrakty L'Art du Parfum  I AM
EISENBERG Ekstrakty L’Art du Parfum I AM

 

 

 Eisenberg L'Art du Parfum
Eisneberg L’Art du Parfum
 

 

 

 

Rozwijając swoją koncepcję Art du Parfum,EISENBERG kontynuuje swoją sensoryczną podróż do serca zmysłowości, oferując nową kolekcję zapachów w najbardziej doskonałej i prestiżowej postaci, jaką jest EKSTRAKT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dawniej noszony wieczorem niczym klejnot, Ekstrakt Perfum w pełni rozwija swoją kompozycję zapachową bezpośrednio na skórze. Jego stężenie rozpala „duszę” esencji, z których się składa oraz kobiet, które go noszą. Przeobrażając oblicze swoich dziewięciu najszlachetniejszych zapachowych kreacji i tym samy pobudzając wyrazistość feerii kwiatów i drewna szlachetnego, José Eisenberg ofiarowuje każdej kobiecie obiekt pożądania, symbol luksusu i wyrafinowania, sekret osobowości. Kolekcja składa się z 9 Ekstraktów, drogocennych i transparentnych, zamkniętych we flakonach bardziej szlachetnych niż kryształ.

EISENBERG  Ekstrakty L'Art du Parfum
EISENBERG Ekstrakty L’Art du Parfum

Każdy z 9 Eisenberg Ekstrakty L’Art du Parfum chroniony przed światłem , zamknięty jest w luksusowym , finezyjnie ozdobionym złotem czarnym etui.

Eisenberg  L'Art du Parfum
Eisenberg L’Art du Parfum

Aplikator zaprasza do odkrycia rytuału kobiecości, gdzie zapach, istota pragnienia, scala się z ciałem i rozkwita w rozkosznej subtelności, gdy nakładany jest w ciepłych miejscach: na wewnętrznej stronie nadgarstków, w zgięciu łokci i kolan, bądź między piersiami, za uszami, na karku lub w wyrafinowanej zmysłowości zagłębienia nerek i nad stopą.

Eisenberg  L'Art du Parfum
Eisenberg L’Art du Parfum

Mój zapach Eisenberg Ekstrakty L’Art du Parfum to I Am .

Eisenberg  L'Art du Parfum I AM
Eisenberg L’Art du Parfum I AM

Narcystyczny zapach rodzący się na subtelnej nucie głowy Maliny, której towarzyszy wyborny bukiet nuty serca Magnolii i Czarnego Pieprzu. Uwodzicielska baza Drzewa Sandałowego i Ambry nadzwyczajnie utrwala wspomnienie zapachu.

           Nuta Głowy: Bergamotka, Pomarańcza, Malina.

           Nuta Serca: Magnolia, Czarny Pieprz, Wetiweria.

           Nuta Bazy: Sandałowiec, Ambra, Piżmo.

Piękny , kobiecy , bardzo sensualny zapach , który w rozwija się na skórze przez cały czas noszenia. Nie traci na swojej intensywności. Nałożony rano , pachnie inaczej wieczorem ale ciągle z tą samą intensywnością. Wystarczy dosłownie kropla tego ekstraktu aby czuć się wyjątkowo przez cały dzień. Początkowe nuty maliny i pomarańczy nadają bardziej zadziornego charakteru , po kilku godzinach zapach zaczyna otulać , staje się cieplejszy i bardziej zmysłowy. Piękne etui, doskonały flakon bardzo wyróżnia się na mojej zapachowej toaletce. Utrzymuje się na skórze przez cały dzień. To zapach , który sprawia , że czuję się wyjątkowo!

Eisenberg  L'Art du Parfum I AM
Eisenberg L’Art du Parfum I AM

Eisenberg Ekstrakty L’Art du Parfum  dostępne są tylko na stronie www  → Eisenberg Paris 

 

[divider]

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab]Znacie zapachy Eisneberg ? ja mam jeszcze jeden zapach – J’ose, o którym z pewnością jeszcze będę opowiadać . Czy mieliście okazję używać ekstraktów perfum ?  [/tab][/tabs]

Autor