Emporio Armani In love with you Freeze kusi delikatnymi nutami wiśni, akordami piwonii, paczuli i białego piżma. Zmysłowa woda perfumowana dla niej subtelnie uwodzi i otula zmysły… Uchwyć każdą chwilę namiętności dzięki połączeniu świeżej wiśni, delikatnej piwonii, zmysłowej paczuli, eleganckiemu białemu piżmu…

Nowy kwiatowy zapach In love with you Freeze od Emporio Armani to kontynuacjęa miłosnej sagi zapachów. Świeży, orientalny zapach idealnie oddaje podniecający dreszcz, towarzyszący najszczęśliwszym miłosnym uniesieniom, który każdego dnia jest tak samo silny jak pierwszego. In love with you Freeze to uwodzicielska, delikatna, i łagodna, ale przy tym kipiąca namiętnością woda perfumowana dla niej. In love with you Freze to celebracja miłości i jedności, z którą uchwycisz każdy moment i sprawisz, że będzie trwał bez końca. Subtelny, kobiecy zapach otwiera wiśniowa nuta, otulając cię świeżością, jak gdyby chcąc przy tym uchwycić tę chwilę na zawsze. Delikatne akordy piwonii wywołują uczucie radości, a paczuli i białe piżmo łączą się w orzeźwiający, czarujący zapach. Całość zamknięta jest w eleganckim, delikatnie oszronionym flakonie, w którym ta orientalna kompozycja sprawia wrażenie zamrożonej w czasie.
Duet zapachowy In Love with You Freeze dla niej i Stronger with you Freeze dla niego to obraz harmonijnej jedności. To pociągająca para. Dwie wyzwolone jednostki. Silniejsze razem. Spryskaj skórę In love with you Freeze i przekonaj się sama.

Giorgio Armani In love with you Freeze
Emporio Armani In love with you Freeze !
Emporio Armani In love with you Freeze !

Stronger with you Freeze od Emporio Armani. Woda toaletowa stworzona jest z myślą o mężczyźnie, który nie boi się podejmować ryzyka, kipi spontanicznością, elegancją i świeżością. Stronger with you Freeze to woda toaletowa, której drzewny, cytrusowy zapach przywodzi na myśl uczucie nieokiełznanego podniecenia i pożądania, tak mocno wyczuwalnego, gdy ukochana osoba znajduje sie w Twoich ramionach. Uwodzicielsko męski, drzewny zapach otwierają świeże nuty limonki. Nuta głowy z upływem czasu ewoluuje, uwalniając elegancki, orzeźwiający zapach szałwii i lawendowy aromat. Zapach otulają akcenty drzewa i akordy bursztynu.
Oszroniony flakon skrywa w sobie kuszącą woń – cytrusowy zapach jest jak gdyby zatrzymany w czasie.

Emporio Armani In love with you Freeze !
Emporio Armani In love with you Freeze !
Emporio Armani In love with you Freeze !
Autor