ESTEE LAUDER MODERN MUSE – CHIC & LE ROUGE

Nowoczesna muza jest silna i pewna siebie, emanuje naturalną kobiecością i własnym, wyrazistym stylem. To kobieta odważna, kochająca życie, która nie obawia się podążać za własnym instynktem. To niezależna osobowość o wrodzonej charyzmie, która jak magnes przyciąga do siebie innych, inspiruje ich swoim uśmiechem i przemawia do nich bez słów.  To zapadająca w pamięć, pełna twórczej energii siła, źródło prawdziwego natchnienia…

Modern Muse to linia zapachów Estee Lauder  inspirowana intrygującą dwoistością współczesnej kobiety, które stanowią doskonałe uzupełnienie jej aktywnego i dynamicznego trybu życia.

ESTEE LAUDER MODERN MUSE
ESTEE LAUDER MODERN MUSE

ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC 

ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC
ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC

Ten zapach miała swoją premierę rok temu. Już samo opakowanie niewątpliwie przyciąga uwagę. Dwoistość koloru znajduje wyraz w kontraście delikatnego różu i głębokiego granatu.  Dwoistość kształtu wyraża luksusowy, strzelisty, szklany flakon o zaokrąglonych bokach. Dwoistość stylu to nowoczesna dramaturgia w towarzystwie klasycznych akcentów w interpretacji współczesnej. Wszystkie te przeciwieństwa tworzą wspólnie przykuwającą uwagę, wizualną niespodziankę, która stanowi nieodłączną część doświadczenia zwanego Modern Muse.

Główny element projektu flakonu – kokarda – nawiązuje do kokardy widniejącej na opakowaniu pierwszych perfum w historii Estée Lauder – Youth Dew, które zadebiutowały na rynku w 1953 r.  Kokarda stanowiąca element flakonu Modern Muse to ciemnogranatowy symbol stylu i wyrafinowania, który zdobi nasadkę-rozpylacz i sprawia, że flakonik zawsze wygląda elegancko. Charakteryzujący współczesną kobietę dwoistość delikatności i siły podkreśla dodatkowo kontrast pomiędzy nowoczesną i kobiecą kokardą a harmonijnym, architektonicznym kształtem eleganckiej buteleczki.

ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC
ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC

Bogaty, kwiatowo-drzewny zapach Modern Muse  to kwintesencja nowoczesnej muzy, prawdziwy manifest jej ducha w nowoczesnej i luksusowej formie, nowoczesny i pełen młodzieńczego zapału wyraz pewności siebie, stylu i kreatywności współczesnej kobiety. Oparty na subtelnych kontrastach i śmiałych sprzecznościach zapach Modern Muse to zmagające się ze sobą w twórczym uniesieniu siła i delikatność. Innowacyjna struktura „dwoistego wrażenia” przemawia do kobiet poprzez dwa kontrastujące ze sobą elementy:

  • Żywiołowy akord jaśminu  to oblicze zapachu wyrażające twórczą energię i magnetyczny urok nowoczesnej kobiety. Soczysta śliwka, złoty miód, dawana i kusząca woń lilii stargazer to źródła elektryzującej, skrzącej się energii, Dwa ekstrakty z jaśminu, w tym po raz pierwszy wprowadzony do perfumeryjnej palety absolut z jaśminu chińskiego, nadają świetlistą teksturę kobiecemu bukietowi bujnej tuberozy fir i tuberozy fleur fir natural.
  • Jedwabisty akord drzewny:   elegancja, siła i zmysłowość nowoczesnej kobiety znajdują wyraz w innowacyjnym połączeniu dwóch esencji paczuli, otulonych kremowym puchem wanilii z Madagaskaru, bogatego drewna agarowego i kaszmirowego oraz delikatnego piżma zamszowego wytwarzających wokół siebie wyjątkowo zmysłową atmosferę.

Kobieta Estee Lauder Modern Chic to wyjątkowa kobieta, która określa styl na własnych zasadach. Jak mantrę powtarza ‘nigdy nie bądź taka jak inni’. Jest odważna, oryginalna, ekstrawertywna i kreatywna. Jej miłość do mody i sposób, w jaki nosi dodatki, aby wyrazić swoje wrodzone poczucie stylu inspiruje każdego, kogo spotka.

ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC
ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC

Drugi zapach jaki miała premierę całkiem niedawno, to zapach który z całej linii zapachowej Modern Muse najbardziej mi się podoba i ten najchętniej noszę.

ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE 

ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE
ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE

ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE  powstał z myślą o seksownej i pewnej siebie kobiecie, która kocha czerwień – barwę, która wyraża jej styl, nastawienie i niekwestionowaną charyzmę. Muza Le Rouge ma odwagę inspirować śmiałością, ponadczasową elegancją i godną pozazdroszczenia pewnością siebie. Jej styl i sposób bycia nieodmiennie wywierają na innych wrażenie. Jest odważna, wyrazista  i seksowna. Prowokuje i stanowi inspirację dla innych.

ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE
ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE

Orientalny, kwiatowo-owocowy zapach ESTEE LAUDER Modern Muse Le Rouge to seksowny kontrast intensywnego aromatu róż doprawionego szczyptą dojrzałych owoców z jedwabiście kremowym akordem, który doskonale wyraża pełnię osobowości współczesnej muzy. Innowacyjna struktura “dwoistego wrażenia” przemawia do kobiet poprzez dwa kontrastujące ze sobą elementy:

  • Dojrzały akord różany to oblicze zapachu wyrażające niekwestionowaną odwagę kobiety Le Rouge oraz jej ulubionego koloru – czerwieni.  Owocowa soczystość pączków czarnej porzeczki oraz jeżyny, w kontraście z rześkim różowym pieprzem i szafranem, łączy się z kwiatową intensywnością bułgarskiej róży i świeżością płatków róży stulistnej.
  • Jedwabisty akord kremowy: seksowny, prowokacyjny styl i charyzmę współczesnej muzy wyraża odurzające połączenie wytrawnej wanilii madagaskarskiej z piżmem ambrowym, wzbogacone zmysłowym, uwodzicielskim akcentem wetywerii i paczuli, któremu świeżości dodaje bujny, kobiecy aromat kwiatu magnolii i jaśminu.
 ESTEE LAUDER Modern Muse Le Rouge
ESTEE LAUDER Modern Muse Le Rouge

Buteleczkę zdobi nakrętka w kolorze przyciągającej spojrzenia czerwieni, inspirowana kultową kokardą. Styl opakowania wyraża się w śmiałej reprezentacji nowoczesnej kobiecości.  Wszystkie te przeciwieństwa tworzą wspólnie przykuwającą uwagę, wizualną niespodziankę, która stanowi nieodłączną część doświadczenia zwanego Modern Muse Le Rouge.

ESTEE LAUDER Modern Muse Le Rouge
ESTEE LAUDER Modern Muse Le Rouge
Autor